Neler Yeni

GeForce NOW'da görüntü bulanık

etnetalw

80+ Bronze
başka bişi yapmam gerekiyormu
1. kablolu bağlantı
2. modem/windows güncelleme
3. Hat güncelleme
4. İç tesisat yenileme
5. Modem yenileme
6. En sonki karar firma değiştirme.
Fakat modem-firma en son ki iş cunku modemlik olmayabilir. Firma içinde değil cunku belki kablonda veya iç tesisatında veya driverlık olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka bişi yapmam gerekiyormu
Siz gonderin fotoğrafı.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,467
İsim
Adem
1. kablolu bağlantı
2. modem/windows güncelleme
3. Hat güncelleme
4. İç tesisat yenileme
5. Modem yenileme
6. En sonki karar firma değiştirme.
Fakat modem-firma en son ki iş cunku modemlik olmayabilir. Firma içinde değil cunku belki kablonda veya iç tesisatında veya driverlık olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz gonderin fotoğrafı.
Başka ne kaldı ? Adam sizin dediklerinizi yapmaya kalksa bir ton uğraş

"thorxium"

80+ Bronze
Allakası yok

44mbpslik görüntüde illa bulanma olacaktır ve sonuna kadar kullanmayın 35de felan kullanın max
onla da çok yok sorun şu
bağlantın stabil değil
büyük ihtimalle evde başka birileri giriyo internet modem arayüzünde girien kişilerin bağlantısını çok düşürmiyecek şekilde sabitlersen sorun olmaz eskiden türktelekom 17 mbs le stabil oynuyordum bu şekilde hala yapmam gerekiyo internetim şuan 50 ama kısıtlamam gerekiyo yinede
bu videoda gösteriyo nasıl yapılıcağını

olm nelerle uğraşmışsın bide yuh

etnetalw

80+ Bronze
onla da çok yok sorun şu
bağlantın stabil değil
büyük ihtimalle evde başka birileri giriyo internet modem arayüzünde girien kişilerin bağlantısını çok düşürmiyecek şekilde sabitlersen sorun olmaz eskiden türktelekom 17 mbs le stabil oynuyordum bu şekilde hala yapmam gerekiyo internetim şuan 50 ama kısıtlamam gerekiyo yinede
bu videoda gösteriyo nasıl yapılıcağını

olm nelerle uğraşmışsın bide yuh
QoS denilen sistem şudur. Modem veya router yük kullanımda dengesiz bir ping hız sunması ile paket kaybı yaşanmıştır. Fakat buda bir çözüm yöntemidir.

"thorxium"

80+ Bronze
QoS denilen sistem şudur. Modem veya router yük kullanımda dengesiz bir ping hız sunması ile paket kaybı yaşanmıştır. Fakat buda bir çözüm yöntemidir.
Ben o dediğini bilmem ama adamın internetinde sorun olduğunu düşünmüyorum, bir sürü kişi girince internete stabil bağlantı olmaz tabi, ben bunu yaptım düzeldi çok kurcalamaya gerek yok bence.

skaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kaan şimşek
Yaptıklarımı söylüyorum geforce now ayarlarından bağlantı sınırını 75 mbps dan 35 e sabitledim ve bulanıklık gitti.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,054
İsim
MehmedVII
1674482160375.png

GeForce NOW da şu an görüntü bulanık gözüküyor net değil internetim TurkNet 46 Mbps eğer GeForce NOW Premium alırsam aynı sorun devam eder mi ona göre alacağım.
GeForce NOW ayarlarından 1080p 60FPS ayarlara. Orada bi ayar var normalde Standart onu Gelişmiş yap bulanıklığı azaltıyor. İnternet mbps de ayarla. Tarayıcıdan kullanıyorsan uygulama kullan çok fark var. Bi arkadaş SUPERONLİNE diye saçmalamış alakası yok. Bne kendim TTNET ile 24,35 mbps kullandım şu anda da 75 kullanıyorum 24'te dahi hiçbir sıkıntı yaşamadım. Eğer uygulamada sorun yaşıyorsan tarayıcı dene fakat orada daha bulanık olabiliyor. Eğer hem harici hem dahili ekran kartı varsa uygulamayı dahili kart ile başlat

skaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kaan şimşek
GeForce NOW ayarlarından 1080p 60FPS ayarlara. Orada bi ayar var normalde Standart onu Gelişmiş yap bulanıklığı azaltıyor. İnternet mbps de ayarla. Tarayıcıdan kullanıyorsan uygulama kullan çok fark var. Bi arkadaş SUPERONLİNE diye saçmalamış alakası yok. Bne kendim TTNET ile 24,35 mbps kullandım şu anda da 75 kullanıyorum 24'te dahi hiçbir sıkıntı yaşamadım. Eğer uygulamada sorun yaşıyorsan tarayıcı dene fakat orada daha bulanık olabiliyor. Eğer hem harici hem dahili ekran kartı varsa uygulamayı dahili kart ile başlat
uygulamadan kullanıyorum harici kart var sadece dediğiniz gelişmiş ayar zaten açık sağolun neredeyse çözüldü sayılır çok az bulanıklık kaldı sadece çok rahatsız etmiyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

"thorxium"

80+ Bronze
mesela ben özeli seçim her şeyi yükseğe alıyodum max a (internetin öyle olmasada).
ben de öyle çok daha iyi performans veriyor.

Ekler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    37.3 KB · Hit: 24

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,054
İsim
MehmedVII
mesela ben özeli seçim her şeyi yükseğe alıyodum max a (internetin öyle olmasada).
ben de öyle çok daha iyi performans veriyor.
O ayarı ben de tam bilmiyorum benimki zTen 75mbps max yapıyorum

Top Bottom