Neler Yeni

xDrive - Hawk ? Hangisi almalıyım (Hawk Aldım)

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
burak karadağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serkan
belim ağrıdığı için artık oyuncu koltuğu almak istyiorum ama son zamanlarda çok zamlanmış arakdaşım 2800 e aldığı xdrive 6k olmuş haziran da almıştı
O yüzden bütçeme göre 2 tane seçtim ama arada kaldım.

---
Xdrive https://www.xdrive.com.tr/xdrive-15li-profesyonel-oyuncu-koltugu-yesil-siyah

---
Hawk https://www.hepsiburada.com/hawk-gaming-chair-fab-v4-kumas-oyuncu-koltugu-p-hbcv000001nep6

---
Xdrive Toryum https://www.hepsiburada.com/xdrive-toryum-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah-p-hbcv000017jg9k
Xdrive kullaniyorum model hatirlamiyorum ama 6-7 ay once 6 bine almistim 10 bin olmustur herhalde 10 bin TL lik koltugun bi kac ayda cart curt sesler cikarmasi hic hosuna gitmedi kilodan dolayi olabilir diyebilirsiniz ama ben bu sandalyeyi 120 kiloya kadar rahatlikla tasiyabilir diye aldim ki 120 nin cok altinda bi insanim xdrive onermem alcaksan hawk al

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
attığın linktenmi aldın?
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xdrive kullaniyorum model hatirlamiyorum ama 6-7 ay once 6 bine almistim 10 bin olmustur herhalde 10 bin TL lik koltugun bi kac ayda cart curt sesler cikarmasi hic hosuna gitmedi kilodan dolayi olabilir diyebilirsiniz ama ben bu sandalyeyi 120 kiloya kadar rahatlikla tasiyabilir diye aldim ki 120 nin cok altinda bi insanim xdrive onermem alcaksan hawk al
bildiğim kadarıyla dediğiniz fiyatta ki modeller 140 yada 130 kiloya kadar taşıyor sanırsam aldığınız modeli söylerseniz daha doğru bir yorum olur ama kullanan arkadaşım memnun olsa da ben hawk tercih ettim

attığın linktenmi aldın?
sabah sana attığımda 3399 du indirim bitmiş

Rascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Engin
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, Gaming, Yazılım,
hawk future gray var bende ben çok memnunum kumaş çok uzun saatler oturunca kilomdan ve odamın küçüklüğünden dolayı ister istemez terliyorum ama bir deri koltuk kadar değil benim kayınço da rampage deri koltuk var yazın oturdum pişiriyor resmen. Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum hawk ı çokta memnunum ne arada bakımlarını yapın gerisini düşünmeyin

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
hawk future gray var bende ben çok memnunum kumaş çok uzun saatler oturunca kilomdan ve odamın küçüklüğünden dolayı ister istemez terliyorum ama bir deri koltuk kadar değil benim kayınço da rampage deri koltuk var yazın oturdum pişiriyor resmen. Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum hawk ı çokta memnunum ne arada bakımlarını yapın gerisini düşünmeyin
aslında bütçem olsa bende future alacaktım ama koltuğa o kadar vermek istemedim açıkcası bakalım çarşamba gelecekmiş çok merak ediyorum umarım memnun kalırım.

Battik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Batuhan BODUR
Instagram
instagram.com/battik
Neden kimse zio koltuk kullanmıyor? nadir gördüğüm kolktuklardan biri ve hoş duruyor gözümde diğer markalara göre.

Rascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Engin
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, Gaming, Yazılım,
inşaAllah memnun kalırsın hocam bana hediye geldi hediye alan arkadaş da tabi bu işlerden anlamıyor normal sipariş geçmiş geldi kafa yastığında doğal olarak birsey yazmıyor kafa yastığının kenarında çok ufak bir sökük vardı müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim hemen yenisini göndereceklerini söylediler bende dedim tamam yenisini gönderin ama ben ücretini veriyim yenisinin üstüne ismimide yazın hiç bir ücret almadan isimde yazdılar eski yastıkta bende kaldı ücretsiz isim yazılı yeni yastığımı gönderdiler ben çok memnun kaldım müşteri hizmetlerinden de böyle bir şey beklemiyordum ne yalan söyleyeyim

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Neden kimse zio koltuk kullanmıyor? nadir gördüğüm kolktuklardan biri ve hoş duruyor gözümde diğer markalara göre.
fiyat farkı çok diye ben bakmadım

inşaAllah memnun kalırsın hocam bana hediye geldi hediye alan arkadaş da tabi bu işlerden anlamıyor normal sipariş geçmiş geldi kafa yastığında doğal olarak birsey yazmıyor kafa yastığının kenarında çok ufak bir sökük vardı müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim hemen yenisini göndereceklerini söylediler bende dedim tamam yenisini gönderin ama ben ücretini veriyim yenisinin üstüne ismimide yazın hiç bir ücret almadan isimde yazdılar eski yastıkta bende kaldı ücretsiz isim yazılı yeni yastığımı gönderdiler ben çok memnun kaldım müşteri hizmetlerinden de böyle bir şey beklemiyordum ne yalan söyleyeyim
ya o isim yazdırmayı bende istiyordum ama n11 den aldığım için sanırım olmuyor yazdım dönüş yapacaklar bakalım ne olacak

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
burak karadağ
aslında bütçem olsa bende future alacaktım ama koltuğa o kadar vermek istemedim açıkcası bakalım çarşamba gelecekmiş çok merak ediyorum umarım memnun kalırım.
fiyat suan 3400 TL uygunmuş geçen 4000 e çıkmıştı 3400 e alabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serkan
evet

bildiğim kadarıyla dediğiniz fiyatta ki modeller 140 yada 130 kiloya kadar taşıyor sanırsam aldığınız modeli söylerseniz daha doğru bir yorum olur ama kullanan arkadaşım memnun olsa da ben hawk tercih ettim

Isim olarak hatirlamiyorum ama masajli modelin masajsiz ayak destegi olan sandalyesi ve dedigin gibi alirken 130-140 kiloya kadar tasiniyo demislerdi 90 kiloyum bi kac ay sonra en ufak hareketimde yaylarindan cok fazla cart curt sesler geliyo baya sinir bozucu

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
burak karadağ
evet

burdada 3500 TL amazon prime müşteri memnuniyeti açısından en iyisi diye biliyorum burdan almak mantıklı olur mu?

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423