Neler Yeni

Steam İndirimi bugün saat kaçta?

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Dying light 2 zaten indirimdeydi

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe
dediğim gibi hocam bende bunları buldum sadece başka bi yama bilgim yok benimde bölümüm yabancı dil şuan 11. sınıfta b1 ingilizceyle anlayabildiğim kadar anlıyorum yaması olmaya oyunlarda
benim ingilizce a2 çoğu şeyi anlasam da konuşamıyorum dili ve aşırı hızlı söylenince pek pekiştiremiyorum oyunu anlarım da hikayeyi anlamakta sıkıntı çekmek istemem

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,949
İsim
Emre
Discord
necromancerr
benim ingilizce a2 çoğu şeyi anlasam da konuşamıyorum dili ve aşırı hızlı söylenince pek pekiştiremiyorum oyunu anlarım da hikayeyi anlamakta sıkıntı çekmek istemem
Bendede konuşma eh çok seri şekilde konuşamıyorum yavaş yavaş hızlı söylenmelere alışmaya başladım gibi arkadaşla a way out bitirdik o türkçe yama kurdu (oyunun sonuna ramak kalmışken kurdu ama :D) ben ingilizce oynadım

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe
Bendede konuşma eh çok seri şekilde konuşamıyorum yavaş yavaş hızlı söylenmelere alışmaya başladım gibi arkadaşla a way out bitirdik o türkçe yama kurdu (oyunun sonuna ramak kalmışken kurdu ama :D) ben ingilizce oynadım
ben de god of war altyazıları umursamadan oynamıştım onları anlıyordum baya net konuşuyolar

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,949
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ben de god of war altyazıları umursamadan oynamıştım onları anlıyordum baya net konuşuyolar
God of warda arada sırada bakıyordum altyazılara sinematiklerde altyazılara özellikle dikkat ediyorum :D sinematiklerde seviyorum altyazıyı ng+ ile 2. kez bitirdim oyunu ( o sırada biyerlerimden terler aka aka valkyrieleri kesip zeus zırhını topladım) dualsensede alacağım dualsense alınca 3. ye oynayacağım (yanında oynayacağım oyunlarda var fifa falan ondan dolayı hem çalışmaya başlayınca yazın ps5 almak istiyorum ondan dualsense alacağım)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Yıldırım
Bannerlord indirime girer mi bayrağıdır girmiyor

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe
1 haftadır dying light 2 nin indirime girmesini bekliyorum ve sürekli takip ediyorum nasıl oluyomuş o iş
hocam evet geçen gün indirimdeydi 179tl idi ben de cs den kasayı düşürünce alsam mı diye düşündüm de sonra başka oyunlar aldım

NespaY

80+ Silver
hocam evet geçen gün indirimdeydi 179tl idi ben de cs den kasayı düşürünce alsam mı diye düşündüm de sonra başka oyunlar aldım
Ben nasıl görmedim anlamadım olsun yapacak bir şey yok o zaman ne aldınız bu arada?

Top Bottom