Neler Yeni

Yenilenmiş telefon almak mı? Kredi çekerek sıfır almak mı?

ygtcntpl

80+ Bronze
Yenilenmiş Iphone 11 Pro Max veya 12 pro almak mı?
Kredi çekip sıfır 13 almak mı?

(önceliğim kamera, 3-4 yıl götürse yeterli (satmayı düşünmüyorum), telefoto kamera olayı var, taksitle almak istediğim için kredi ya da yenilenmiş almaktan başka seçeneğim yok, iphone hevesim var)

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Furkan Güven

(önceliğim kamera, 3-4 yıl götürse yeterli (satmayı düşünmüyorum), telefoto kamera olayı var, taksitle almak istediğim için kredi ya da yenilenmiş almaktan başka seçeneğim yok, iphone hevesim var)
şahsen telefon için kredi çekilmez

ygtcntpl

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şahsen telefon için kredi çekilmez
Teşekkür ederim fakat sizce n'apmalı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence sıfır al kredi çek başka borcun yoksa tabi ve düzenli ödeyeceksen sıfır al.
12 pro veya 11 pro max istememin sebebi tamamen kamera olayı açıkçası. Kimine göre sırf kamerası için yenilenmiş almaya değmez fakat sizce?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,328
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Yenilenmis telefon asla tavsiye etmiyorum ama kredi cekerekte telefon almak cok sacma

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Eren
Yanlış anlamada(bak tamamen dürüst düşüncelerim ve eleştirmiyorum yanlış anlama) 2-3 yıl önce kredi çekip elinde son model telefon alan ekonominin güzel olan akp gençlere dönersin. En iyisi yoksa apple ekosistemin al bi tane s22/ultra veya s23 zaten kameraları müq. İlla iphone alıcaksada yenilenmiş girme sakın çek kredi ama az çek iphone 12 al kendini borca sokma çok.

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
Efe Aksu

12 pro veya 11 pro max istememin sebebi tamamen kamera olayı açıkçası. Kimine göre sırf kamerası için yenilenmiş almaya değmez fakat sizce?
mantıklı düşünürsek kredi çekip alınmaz bence ama başka yerlere borcun falan yoksa çokta istiyorsan alabilirsin krediyle ve ya kamera için androidden düzgün model bulursan alabilirsin biraz araştırma yap bence iphone da 40 bin çok yahu.

ygtcntpl

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış anlamada(bak tamamen dürüst düşüncelerim ve eleştirmiyorum yanlış anlama) 2-3 yıl önce kredi çekip elinde son model telefon alan ekonominin güzel olan akp gençlere dönersin. En iyisi yoksa apple ekosistemin al bi tane s22/ultra veya s23 zaten kameraları müq. İlla iphone alıcaksada yenilenmiş girme sakın çek kredi ama az çek iphone 12 al kendini borca sokma çok.
Yok yanlış anlamıyorum, son model ile gezeyim hava atayım dertlerim de yok, sadece bugüne kadar hep düşük segment telefonlar kullandığım için istedim, bir de içimde iphone hevesi vardı. Hep (cahilce biliyorum) kamera konusunda iphone modellerini ilahlaştırdım ve androide yönelmedim. Sizce s22-23 ultra gibi telefonlar üzer mi? ve onların da fiyatları pahalı değil mi? Değerli fikirlerinizi benim için önemli.

mantıklı düşünürsek kredi çekip alınmaz bence ama başka yerlere borcun falan yoksa çokta istiyorsan alabilirsin krediyle ve ya kamera için androidden düzgün model bulursan alabilirsin biraz araştırma yap bence iphone da 40 bin çok yahu.
Androidden düzgün model işi beni biraz düşündürüyor işte çünkü iphone adı üstünde telefon belli, model belli ama android tarafında o kadar çok seçenek var ki pişman olacakmışım gibi düşünüyorum. Telefon seçerken kararsız kalacağıma eminim ama fikirleriniz çok değerli.

Niaron

80+
Yok yanlış anlamıyorum, son model ile gezeyim hava atayım dertlerim de yok, sadece bugüne kadar hep düşük segment telefonlar kullandığım için istedim, bir de içimde iphone hevesi vardı. Hep (cahilce biliyorum) kamera konusunda iphone modellerini ilahlaştırdım ve androide yönelmedim. Sizce s22-23 ultra gibi telefonlar üzer mi? ve onların da fiyatları pahalı değil mi? Değerli fikirlerinizi benim için önemli.
s23 serisinden aşağı düşme bence eğer ucuz bişey bakıyosan galaxy a54 falanda bakabilirsin

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Furkan Güven

bence yenilenmiş almalısınız

cerrahh

80+ Bronze

Yaşınızı göremedim ama vergisiz telefon olayı var. Bilmiyorum çıkacak mı öyle bir şey ama üniversite okuyorsanız faydalanabilirsiniz belki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,609
Üyeler
142,766
Son üye
Mojoo
Top Bottom