Neler Yeni

Birisini Nasıl Unutursun?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,268
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Lanet olsun çok kötüymüş bu aşk olayları ya. Şimdiye kadar nadir bir kaç kere birisinden hoşlandım onlar da bunun gibi öyle ergence şeyler değildi ama bu bayağı içime ediyor ayıptır söylemesi. Sanki dersin bembeyaz bir deli hücresine tıkılmışım gibi. Kızın güldüğünü görüyorum mutlu diye havalara uçuyorum sonra da keşke o güldüren ben olsam diyip somurtmaya başlıyorum. Öyle gidip konuşayım falan hiç benlik bir iş değil her şeyi alt üst ederim ben. Ki zaten olacak bir şey olmadığına eminim. Yani yapmam gereken şey bu işten, bu odadan kurtulmak. Unutmam çok zor olacaktır kız ile lanet olsun ki aynı sınıftayız. Görüş açımda duruyor. Saçlarına bakarak tüm günü bitiriyorum. Yani diyeceğim şu ki; eğer aşk tavsiyesi verecekseniz verin boşa gitmez, ama "Git gözünü oy böylece bakamazsın" tarzı tavsiyeleri kullanmayı tercih ederim. Aklımda bir kız sürekli dolaştığından kullanamıyorum, bana akıl olun...
çözümü bulursan banada lazım

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,123
İsim
Hakan
Geri planda kalma arkadaş çevrende bunu tanıyan sohbeti olan bir kız varsa onu aracı olarak kullanabilirsin eğer yoksa denemekten zarar gelmez en azından vereceği tepkiye göre gözünde değeri düşer ve unutman kolaylaşır.

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
Geri planda kalma arkadaş çevrende bunu tanıyan sohbeti olan bir kız varsa onu aracı olarak kullanabilirsin eğer yoksa denemekten zarar gelmez en azından vereceği tepkiye göre gözünde değeri düşer ve unutman kolaylaşır.
sanırım elimi kirletmeden yapabileceğim en rahat olay bu gibi. kendime güvenim gelmezse yapabilirim bu taktiği
Mesaj otomatik birleştirildi:

çözümü bulursan banada lazım
ya benim çözüm bulmam çok zor ki. bulabileceğim en iyi çözüm intizam etmek olacaktır(!)

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,123
İsim
Hakan

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
aklından çıkmayanı kalbine taşı diyorsunuz yani
beni en çok mutlu edicek yöntem o olur sanırım. en azından yatağa girdiğimde umutsuzlukla değil ümitli bir şekilde girerim
Dostum çünkü aklından çıkmıyorsa zaten kalbine girmiştir o. Yapacağın şey çok azdır. Ya söyleyeceksin rahatlıcaksın ya da söylemeyip pişman olcaksın. Kaçıncı sınıfsın bu arada?

Hanaz

80+ Silver
Lanet olsun çok kötüymüş bu aşk olayları ya. Şimdiye kadar nadir bir kaç kere birisinden hoşlandım onlar da bunun gibi öyle ergence şeyler değildi ama bu bayağı içime ediyor ayıptır söylemesi. Sanki dersin bembeyaz bir deli hücresine tıkılmışım gibi. Kızın güldüğünü görüyorum mutlu diye havalara uçuyorum sonra da keşke o güldüren ben olsam diyip somurtmaya başlıyorum. Öyle gidip konuşayım falan hiç benlik bir iş değil her şeyi alt üst ederim ben. Ki zaten olacak bir şey olmadığına eminim. Yani yapmam gereken şey bu işten, bu odadan kurtulmak. Unutmam çok zor olacaktır kız ile lanet olsun ki aynı sınıftayız. Görüş açımda duruyor. Saçlarına bakarak tüm günü bitiriyorum. Yani diyeceğim şu ki; eğer aşk tavsiyesi verecekseniz verin boşa gitmez, ama "Git gözünü oy böylece bakamazsın" tarzı tavsiyeleri kullanmayı tercih ederim. Aklımda bir kız sürekli dolaştığından kullanamıyorum, bana akıl olun...
Aynısını yaşadım onu pis bir şey yaparken düsün etkili

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
Dostum çünkü aklından çıkmıyorsa zaten kalbine girmiştir o. Yapacağın şey çok azdır. Ya söyleyeceksin rahatlıcaksın ya da söylemeyip pişman olcaksın. Kaçıncı sınıfsın bu arada?
12... denk gelebilecek en kötü yer

Aynısını yaşadım onu pis bir şey yaparken düsün etkili
umarım pis şey avusturyalı ressam gibi soykırım veya bir ülkenin ekonomisini çökertmek gibi pis bir şeydir

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can

Hanaz

80+ Silver
12... denk gelebilecek en kötü yer

umarım pis şey avusturyalı ressam gibi soykırım veya bir ülkenin ekonomisini çökertmek gibi pis bir şeydir
Aklına ne geliyorsa dışkı yemesi falan bak şuan itici işte

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Ubeydullah Can
Aklına ne geliyorsa dışkı yemesi falan bak şuan itici işte
harika olay düşünsene sevdiğim kız celal şengörü idol olarak görüyor daha da bağlandım(!)

Top Bottom