Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Yusuf Kaplan
Aynı fiyat değil yeni konu açtım ona bakabilirsin orda güncel fiyatlar var. Sıcak fırsatlar kategorisinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tarife değişiklikleri sadece müşteri hizmetlerinden yapılıyor. 44441500 ara bu paket bana yetmiyor ben ya kontörlüye geçicem yada hattımı kapatıp yeni alıcam falan diyin sizi ikna birimine yönlendirirler. İkna biriminden daha ucuza daha iyi teklif alabilirsiniz bir şansınızı deneyin
Teşekkürler

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
YT premium kodunu nasıl alıyoruz ? 444 aradım bulamadım bi türlü

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Sercan GÖKALP
YT premium kodunu nasıl alıyoruz ? 444 aradım bulamadım bi türlü
Kanka ben onu hiç kullanmadım zaten bende var diye ama müşteri hizmetleri ile muhattap olman lazım. Yapmayı bilen birine denk gelene kadar ara sen tek seferde bırakma

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
ah be kaçırdım...

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Kanka ben onu hiç kullanmadım zaten bende var diye ama müşteri hizmetleri ile muhattap olman lazım. Yapmayı bilen birine denk gelene kadar ara sen tek seferde bırakma
444 5 375 aranması gerekiyormuş hocam ben de yeni öğrendim. Bu arada 110 mbps hızı gördüm tavsiye için ayrıca sağolun
Screenshot_20231128_152002_Speedtest.jpg

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mert
Herkese selamlar. Beni sabah 9 da aradılar kampanya bitti dediler sonra 11:30 da tekrar aradılar yoğun ilgiden dolayı ayın 30'una kadar tekrar uzatıldı dediler. Benden bilgileri aldılar 24 saat içerisinde kurye ile sim kartınız gönderilecek dediler. İlgilenen herkesin bilgisi olsun.

ah be kaçırdım...

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Şu yt premium alan yok mu menü dinlemekten bıktım sms le direk hallolsa ya

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Herkese selamlar. Beni sabah 9 da aradılar kampanya bitti dediler sonra 11:30 da tekrar aradılar yoğun ilgiden dolayı ayın 30'una kadar tekrar uzatıldı dediler. Benden bilgileri aldılar 24 saat içerisinde kurye ile sim kartınız gönderilecek dediler. İlgilenen herkesin bilgisi olsun.
arayayım o zaman tekrar

E site de gözükmüyor kampanyalar

Aradım öyle bir şey olmadığını söylediler kanka?

Nefer26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mert
arayayım o zaman tekrar

E site de gözükmüyor kampanyalar
Siz başvuru kısmından hat taşımaya tıklayın, aradıklarında kampanya uzatılmış daha öncede başvurdum zaten dersiniz yani beni arayan kişi öyle söyledi 30 una kadar uzatıldı dedi. Umarım farklı bir tarife kilitlememiştir. :)

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Siz başvuru kısmından hat taşımaya tıklayın, aradıklarında kampanya uzatılmış daha öncede başvurdum zaten dersiniz yani beni arayan kişi öyle söyledi 30 una kadar uzatıldı dedi. Umarım farklı bir tarife kilitlememiştir. :)
Link atar mısın

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Türk telekomun ana sayfasında numara taşıma kısmına girin ,telefon numaranızı girin aradıklarında kampanyalı tarifeyi istiyorum dersiniz. Özellikle sordum 202 TL miydi dedim hayır 205 TL dediler.
Hangi tarifeyi aldın sen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,168
Üyeler
144,372
Son üye
yagizwow
Top Bottom