Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Moni̇tör Arasinda Kaldim Hangi̇ni̇ Almaliyim?

ConquerorXIV

80+ Gold

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
aoc da da ölü piksel sorunu var gibi ben olsam gigabyte alırdım incelemeleri falan varsa bi izle
aoc aldım iade ettim ama ölü pikselden dolayı değil, yanlış ürün göndermişlerdi, açıklamalarına şimdi kıyasladığım aoc gmaing g24spu modelinin gözelliklerini yazmışlardı ama o geldmedi bir alt modeli geldi ama ölü piksel ghosting yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

philips ve aoc arasında kalırdım
gigaybte ss ıps var knk bu normal ıps den iyi değil mi

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm

seçenek olabilir
AOC 300 nit bu 250 nit AOC ve ZA model Pivotlu modeller. AOC ve Philips 24M1N3200ZA modellerinde HDR desteği yok

aoc aldım iade ettim ama ölü pikselden dolayı değil, yanlış ürün göndermişlerdi, açıklamalarına şimdi kıyasladığım aoc gmaing g24spu modelinin gözelliklerini yazmışlardı ama o geldmedi bir alt modeli geldi ama ölü piksel ghosting yoktu

gigaybte ss ıps var knk bu normal ıps den iyi değil mi
Normal IPS panele göre 4 kat daha hızlı bir panel

ConquerorXIV

80+ Gold
AOC 300 nit bu 250 nit AOC ve ZA model Pivotlu modeller. AOC ve Philips 24M1N3200ZA modellerinde HDR desteği yok

Normal IPS panele göre 4 kat daha hızlı bir panel
Eee yani 50nit fark için mi alınmaz onu mu diyorsun

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Oğuz
hocam ggiabyte g24f2 cok güzel monıtör. yanında 3-4 tane kafa model ile de kıyasladım en iyi modellerden biri düşünmeden alınır. elimde 2 haftalık mevcut kutu fatura herşeyi tam sadece kutusu acıldı sıfırdan uyguna bırakabilirim düşünürseniz

hdmı 2.0 gelıyor o yüzden DP kabloya ihtiyacı yok
Hdmı 2.0 ile freesync ve gsync aktif oluyor mu?

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Eee yani 50nit fark için mi alınmaz onu mu diyorsun
Alınabilir tercih meselesi merağı olan arkadaşlar için yazdım Philips kötü bir monitör değil hatta ZS modeli şu anlık en F/P ürün kendim de öneriyorum. Bildiğim kadarıyla konuyu açan arkadaşımız HDR destekli bir monitör arıyordu veya kişileri karıştırmış olabilirim o yüzden belirtmek istedim. G24F 2 de HDR Ready olması lazım.

ConquerorXIV

80+ Gold
Alınabilir tercih meselesi merağı olan arkadaşlar için yazdım Philips kötü bir monitör değil hatta ZS modeli şu anlık en F/P ürün kendim de öneriyorum. Bildiğim kadarıyla konuyu açan arkadaşımız HDR destekli bir monitör arıyordu veya kişileri karıştırmış olabilirim o yüzden belirtmek istedim. G24F 2 de HDR Ready olması lazım.
Hdr bos bi ozellik bence. Elimden kac monitor gecti hdr 400 icin soyliyorum goruntuyu bozuyor

Daha ust hdr seviyesi kullanirsa kullanilir gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
nerdeyse 10 sene oldu bu kaçıncı konun bilmiyorum hala bir monitör beğenecen alacan.şaşkınım!!!

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Hdr bos bi ozellik bence. Elimden kac monitor gecti hdr 400 icin soyliyorum goruntuyu bozuyor

Açılıp kapatılabildiği için ona parayı veripte alan arkadaşın karar vermesi daha doğru olur bence.
Sıkıntı bende mi bilmiyorum ama HDR ayarı yapayım derken monitörü 3500nit yaptım o.O2 Renk kalitesini gerçekten normal kullanımda bozuyor bazı yerlerde de güzelleştirebiliyor.

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
ilkay çam
hdmi 2.0b ile 180 hz kullanılıyor mu

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
nerdeyse 10 sene oldu bu kaçıncı konun bilmiyorum hala bir monitör beğenecen alacan.şaşkınım!!!
knkm alıyorum yanlış ürün geliyor, alıyorum ölü piksel çıkıyor lenovayu aldım ölü piksel çıktı, aoc yi aldım yanlış model geldi, ee gigyabyte indirime gelmiş, aklım karışık.. grubun amacına yönelik konular açıyorum :)

Hdmı 2.0 ile freesync ve gsync aktif oluyor mu?
ya işte şeyi düşünüyorum knk aoc amd ekran kartını destekliyor mu bilmiyorum, yazılımında g- sycn yazıyor ama freesycn yazmıyor kafam ondan karıştı yoksa aoc muazzam duruyor, ve arada beyaz ekran patlatıyor

hdmi 2.0b ile 180 hz kullanılıyor mu
evet hdı 2.0 ile alabilyiorsun

bencede boş, açtım hdr şuanki mevcut msi monitörümle görüntü çok kötü oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,790
Üyeler
142,028
Son üye
fatma çetin