Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Moni̇tör Arasinda Kaldim Hangi̇ni̇ Almaliyim?

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
G24F kullanıyorum renklerinden ve diğer özelliklerinden memnunum. Sadece monitör bana gelirken 2 tane ölü pikselli olarak geldi daha sonra yenisini istedim o da 3 ölü pikselli olarak geldi sanırsam bunlarda kronik ölü piksel sorunu var ona dikkat et.
AOC DE ÖLÜ PİKSEL GELMEDİ HİÇ, LEVONADA GELDİ GÖNDERDİM GERİ ONU, GİGABYTE DA BENİM SİSTEME GÖRE CUK DİYE OTURUYIOR

FreeSync Premium VAR DİYE aoc yi aşırı beğendim​

knk bir şey sorucam sana,

FreeSync Premium olsa olmasa bir şey fark eder mi? aoc de yok g sycn var​

ConquerorXIV

80+ Gold
24 İNCH DE ERGONOMİK ÖZELLİKLER YOK AMA BİLGİN OLSUN ONA GÖRE AL
Mesaj otomatik birleştirildi:

BENİM ONUNLA İŞİM YOK DİYORSAN ORASI BAŞKA ALABİLİRSİN GÜZEL CİHAZ
neden büyük yazıyorsun ? bu forumda kimse büyük yazmaz öyle üstten üsten konuşurmuş gibi

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
G24F kullanıyorum renklerinden ve diğer özelliklerinden memnunum. Sadece monitör bana gelirken 2 tane ölü pikselli olarak geldi daha sonra yenisini istedim o da 3 ölü pikselli olarak geldi sanırsam bunlarda kronik ölü piksel sorunu var ona dikkat et.
Ben de itopyadan aldım yaklaşık 3-4 aydır G27F 2 kullanıyorum ama hiç ölü piksele denk gelmedim G24F 2 de ölü piksel olayını çok duydum.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
AOC DE ÖLÜ PİKSEL GELMEDİ HİÇ, LEVONADA GELDİ GÖNDERDİM GERİ ONU, GİGABYTE DA BENİM SİSTEME GÖRE CUK DİYE OTURUYIOR

FreeSync Premium VAR DİYE aoc yi aşırı beğendim​

knk bir şey sorucam sana,

FreeSync Premium olsa olmasa bir şey fark eder mi? aoc de yok g sycn var​

Gigabyte'da Freesync Premium var Gigabyte'da G-Sync'da kullanabilirsin sıkıntı olmaz.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Yok sıkıntı olmaz Gsync olan monitörlerin hepsi Freesync destekliyor Freesync olanlar da çoğunlukla Gsync destekliyor çalıştırabiliyor.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Yok sıkıntı olmaz Gsync olan monitörlerin hepsi Freesync destekliyor Freesync olanlar da çoğunlukla Gsync destekliyor çalıştırabiliyor.
şu monitöre baksana knk bi destekleyip desteklemediğini göremedim, yazılımını kurdum dün ama yazmıyordu yani

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
şu monitöre baksana knk bi destekleyip desteklemediğini göremedim, yazılımını kurdum dün ama yazmıyordu yani
1702570014019.png

ConquerorXIV

80+ Gold

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Top Bottom