Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Moni̇tör Arasinda Kaldim Hangi̇ni̇ Almaliyim?

Knispel

80+ Bronze
HDR boşa atılacak bir özellik değil gayet güzeldir. Geçen gün BF1'i ilk defa HDR açarak oynadım böyle bir görüntü yok müthiş.

darkweel99

80+ Bronze

GİGAYBTE IN BU MODELİ İLE

AOC NİN BU MODELİ ARASINDA KALDIM 2 Sİ DE ÇOK UYGUN FİYATTA BENDE AMD DESTEKLİ EKRAN KARTI VAR,

FreeSync Premium DESTEKLİYOR MONİTÖR FAKAT AOC NVİDİA KARTLARI DESTEKLİYOR SİZCE NE YAPMALIYIM AŞIRI KARARSIZ KALDIM​

gigabyte kullanıyorum bende çok memnunum 4199a almıstım bende 1 ay önce , al pişman olmazsın

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
gigabyte kullanıyorum bende çok memnunum 4199a almıstım bende 1 ay önce , al pişman olmazsın
aoc arasında gidip geliyorum knk işte, ss ıps ile normal ıps farkını bilmiyorum çok mu fark var yoksa az mı, mevcutta kullandığım monitör 60hz o yüzden çağ atlıyorum zaten ss ıps kafamı karıştırıyor işte

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
knkm alıyorum yanlış ürün geliyor, alıyorum ölü piksel çıkıyor lenovayu aldım ölü piksel çıktı, aoc yi aldım yanlış model geldi, ee gigyabyte indirime gelmiş, aklım karışık.. grubun amacına yönelik konular açıyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya işte şeyi düşünüyorum knk aoc amd ekran kartını destekliyor mu bilmiyorum, yazılımında g- sycn yazıyor ama freesycn yazmıyor kafam ondan karıştı yoksa aoc muazzam duruyor, ve arada beyaz ekran patlatıyor

evet hdı 2.0 ile alabilyiorsun

bencede boş, açtım hdr şuanki mevcut msi monitörümle görüntü çok kötü oluyor
yani şimdi bilemedim sana diyeyim. nasıl anlamalıyım bu yazdıklarını .şimdi burada açılan birçok monitör konusu reklam kokuyor onu anladım.senden de bunu çıkarmalımıyım çıkarmamalımıyım?bence birçoğunuz boşa kürek çekiyosunuz gibime geliyor.nitekim siteleri dolaşırsanız orda burda şurda önerilenden ziyade casperın neredeyse yok sattığını görebilirsiniz.3000 e yaklaşmış va panel 200hz casper model hepsiburadada.ıps modelide 50 ye yaklaşıyor.okadarda casperı kötülemenize rağmen casperın ayak standı gibi okadar eksiklerine rağmen.varmıdır acaba kulanıcıların bildikleri diye düşünmeye başladım.casper en çok satan monitörlerde 1. sırada trendyola da bakabilirsiniz.benim monitör de 24 inç 200hz casper ama ıps tercih ettim ve çokta memnunum birçok açıdan.anladığım kadarıyla türkiyede 200 hz casperlar kullanıcı açısından en f-p ürün olmaya devam ediyor satış rakamlarına göre.technopat gibi sitelere bakarsanız yerden yere vuruluyor bu casperlar.ama yinede rağbet var.neden acaba?va paneli ışık sızması olmamasından dolayı tercih ediyorlar onu iyi anladık.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
yani şimdi bilemedim sana diyeyim. nasıl anlamalıyım bu yazdıklarını .şimdi burada açılan birçok monitör konusu reklam kokuyor onu anladım.senden de bunu çıkarmalımıyım çıkarmamalımıyım?bence birçoğunuz boşa kürek çekiyosunuz gibime geliyor.nitekim siteleri dolaşırsanız orda burda şurda önerilenden ziyade casperın neredeyse yok sattığını görebilirsiniz.3000 e yaklaşmış va panel 200hz casper model hepsiburadada.ıps modelide 50 ye yaklaşıyor.okadarda casperı kötülemenize rağmen casperın ayak standı gibi okadar eksiklerine rağmen.varmıdır acaba kulanıcıların bildikleri diye düşünmeye başladım.casper en çok satan monitörlerde 1. sırada trendyola da bakabilirsiniz.benim monitör de 24 inç 200hz casper ama ıps tercih ettim ve çokta memnunum birçok açıdan.anladığım kadarıyla türkiyede 200 hz casperlar kullanıcı açısından en f-p ürün olmaya devam ediyor satış rakamlarına göre.technopat gibi sitelere bakarsanız yerden yere vuruluyor bu casperlar.ama yinede rağbet var.neden acaba?va paneli ışık sızması olmamasından dolayı tercih ediyorlar onu iyi anladık.
knk bu sitede reklam yapacak en son adama reklamcı imgesini vurup vurmamayı düşünüyosun :)) kafamın karışması dışında bilgim dahilinde olan hiç bir konuyu burada yazmıyoprum tam tersine yardımcı oluyorum, link paylaşanlardan falan olmadım burda yani onu belirtmek istiyorum.. Monitörlerden anlıyorum fakat hiç bir yerde ss ıps ve ıps arasındaki farkı anlatacak bir video göremedim, ki bu yüzdendir benim kafam karışıyor.
şuan mevcutta kullandığım monitörüm msı optix g241v 75 hz bir monitör ve aoc geldiğinde 165 hz iliklerime kadar hissettim dünyam değişti bundada okeyim..
fakat ss ıps konusunda kafam karıştı, ve bu markaların daha önce monitörlerini kullanmadım zaten kullanmadığım için burada konu açıyorum, senin abarttığın kadar konu açmadım 6. konum şuan monitör ile alakalı. günden güne de arasında kaldığım monitörleri daralttım ve bugün ikisi arasında kaldım ve bu da gayet normal. 2 monitörü denedim ve biri yanlış geldi biri de arızalı geldi.. ee bu durumda yapmam gereken şey bir kez daha konu açıp benden önce bu ürünleri kullanmış kişilere sormak idi en doğrusu.. Reklam kokacak bir şey yapmadım yani :)

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Eren
Hala almadın mı la ben omen 25i aldım ya omen ı al ya da gigabyte

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
omen i almam olum ayakları ayarlanmıyor

ss ıps ile normal ıps farkına bakmam lazım bulamıyorum gözle görülür bir fark var mı diye
hala koku alıyorum

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
slm
hala koku alıyorum
Casper'ın genel tercih edilme sebebinin 200Hz yazısı olduğunu düşünüyorum ben de monitörleri anlamadığım bilmediğim zamanlarda 165Hz yerine 200Hz gördüğümde oha demiştim ve Curved panel hevesi olan arkadaşlarımız var özellikle oyun için kullanıldığında Casper'ın ilgi çekiciliği var.

Casper 200Hz 1ms VA monitörü benim elimde bulunuyor iade etmeye çalıştım görmezden gelindi yoğunluk dendi ve iademi iptal ettiler.
Ghostingi ilk sayfada attığım gibi abartı fazla. IPS panelinde bile ghostinginin olduğuna inanıyorum Gamebooster, Monster, Casper gibi markaların monitörleri IPS dahi olsa ghostinginden dolayı şikayet ediliyor.

Bunun reklamla bir alakası yok ben VA olan panelini kullanmış birisi olarak çok net bir şekilde söyleyebilirim ki kalitesiz bir ürün. Monitörden ara sıra hafiften yanık kokusu alıyor gibiyim ghostingi aşırı fazla ben her detayıyla bu monitörün sıkıntılarını gösterebilirim. Standı bile çok hafif parmagımla hafif itsem kalkıyor monitör düşüyor .d kablosunu takma çıkarma konusunda çok rahatsızlık çekiyorum monitörün arka panelinde monitör standı için bir alan yok monitör standıyla tutamayız G-sync desteklemiyor falan filan dahası gerekirse soran arkadaşlara her şeyini gösterebilirim alan arkadaşlar buyurup alabilir biz sadece tavsiye vermekle yetinebiliriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
% kaç komisyon alıyon bari onu söyle.%50 mi?burda biz bizeyiz kimse duymaz korkma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,035
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom