Neler Yeni

3 MONİTÖR ARASINDA KALDIM 4500TL

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
hocam hoporlore gerek yok zaten kulaklık takıyorum boy ayarı için bişi diyemicem daha önce hiç boy ayarı yapılabilen bir monitör kullanmadım çok artı bir özellik mi sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

4900 hocam akakçede en ucuz
bence cok arti bi ozellik degil boy ayari olmayan monitorden buna gectim bende boy ayarlansada asagi yukari ayarlamazdim muhtemelen hep sabit duruyor sonucta monitor eskidende ayarlama ihtiyaci duymadiysan sorun yokalabilirsin omen

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
Omen yapıştır düşünme

Attıklarının hepsinden daha iyi
hocam sadece merakımdan soruyorum mesela gigabyteda 180hz ile kullanabiliyoruz ama omen 165 bu konuda gigabyte daha iyi dğeil mi

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Halit Efe Kaplan
hocam omen baya kafama yattı bütçemede tam yetiyor son olarak başka bir arkadaş viewsonic atmış onlada bir karşılaştırma yapabilir misiniz
hocam hızlı karar verın normalde 5k monıtorun fıyatı fakat 250 stokla sınırlı 4k suan hızlı karsılastırmanız ıyı olucaktır

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
hocam hızlı karar verın normalde 6k monıtorun fıyatı fakat 250 stokla sınırlı 4k suan hızlı karsılastırmanız ıyı olucaktır
hocam bu viewsonic omen 25i den gigabytedan veya aocden daha mı iyidir bir bilginiz var mı

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
hocam omen baya kafama yattı bütçemede tam yetiyor son olarak başka bir arkadaş viewsonic atmış onlada bir karşılaştırma yapabilir misiniz
omen daha iyi hocam kafan karismasin yapıştır geç ölü piksel cikmazsa sorunsuz kullanirsin o da her monitorde riski ayni cikarsada iade edersin yada degisim istersin en kötü

emreturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre

sizce hangisini almalıyım nedenleriyle söylerseniz çok sevinirim bugün alıcam
Hp Omen 25i yada gigabyte ..renkler ve ekran kalitesi güzel

hocam sadece merakımdan soruyorum mesela gigabyteda 180hz ile kullanabiliyoruz ama omen 165 bu konuda gigabyte daha iyi dğeil mi
Hocam o farkı hissetmezsin zaten 180 overclockla oluo yani ekstra yorucak monitörü sağlıklı olmadığıni düşünüyorum ilerisi için

Omen daha iyi gene

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
ahmet er

ProCoup

80+
omen daha iyi hocam kafan karismasin yapıştır geç ölü piksel cikmazsa sorunsuz kullanirsin o da her monitorde riski ayni cikarsada iade edersin yada degisim istersin en kötü
Hocam omen Stoğu bitmiş de. Sizce AOC spu/bk mi yoksa gigabyte g24f2 mi?

Top Bottom