Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Moni̇tör Arasinda Kaldim Hangi̇ni̇ Almaliyim?

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut

GİGAYBTE IN BU MODELİ İLE

AOC NİN BU MODELİ ARASINDA KALDIM 2 Sİ DE ÇOK UYGUN FİYATTA BENDE AMD DESTEKLİ EKRAN KARTI VAR,

FreeSync Premium DESTEKLİYOR MONİTÖR FAKAT AOC NVİDİA KARTLARI DESTEKLİYOR SİZCE NE YAPMALIYIM AŞIRI KARARSIZ KALDIM​

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Mağazadan alacaksan G24F 2 alabilirsin DP kablosu vermiyorlar onun bilincinde olarak al.
AOC'da Pivot özelliği var.

Eğer mağazadan almayıp online sipariş yapabilirim dersen Lenovo R25i veya HP Omen 25i daha iyi bir seçim olur kankam. G24F 2 çok pahalandı normal değeri 4.300-4.500 (Fiyatı düşmüş yazdıktan sonra baktım .d)

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Enes kaya
hocam ggiabyte g24f2 cok güzel monıtör. yanında 3-4 tane kafa model ile de kıyasladım en iyi modellerden biri düşünmeden alınır. elimde 2 haftalık mevcut kutu fatura herşeyi tam sadece kutusu acıldı sıfırdan uyguna bırakabilirim düşünürseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağazadan alacaksan G24F 2 alabilirsin DP kablosu vermiyorlar onun bilincinde olarak al.

Eğer mağazadan almayıp online sipariş yapabilirim dersen Lenovo R25i veya HP Omen 25i daha iyi bir seçim olur kankam. G24F 2 çok pahalandı normal değeri 4.300-4.500 (Fiyatı düşmüş yazdıktan sonra baktım .d)
hdmı 2.0 gelıyor o yüzden DP kabloya ihtiyacı yok

Tleax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali
Kalite Olarak AOC tercih ederdim ama GIGABYTE ın kaliteside kötü değil ve 180 hz olması güzel bir +

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ASDJKASJKDA FİYATİ GAYET İYİ BİR YERE GELMİŞ AMA KARARSIZIM KNK lenovo GELDİ ALDIM ONU DA İADE ETTİM 4 TANE ÖLÜ PİKSEL ÇIKTI VE GHOTİNG FAZLAYDI

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Kalite Olarak AOC tercih ederdim ama GIGABYTE ın kaliteside kötü değil ve 180 hz olması güzel bir +
AOC 'un ghostingini bilmiyorum G24F 2'yi de bilmiyorum ama Gigabyte G27F 2 modelinde ghosting neredeyse yok ve G24F 2'nin renklerinin güzel olduğunu söyleyen birçok arkadaş var.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
AOC Yİ ALDIM, AMAZONDAN MUAZZAM BİR EKRAN, FAKAT SÜREKLİ DURDUK YERE BEYAZ EKRAN PATLATIYOR ARAŞTIRDIM BİR ŞEY YAZAN VİDEO ÇEKENDE YOK BENDE İADE ETTİM, ZATEN 4900 E ALMIŞTIM BİR ÜST MODELİ 4000 E DÜŞMÜŞ, HANGİSİNİ ALAYIM DİYE KARARSIZIM ŞUAN

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Eren
bende arada kaldım omen 25i mi alıyım gigabyte ı mı

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
AOC 'un ghostingini bilmiyorum G24F 2'yi de bilmiyorum ama Gigabyte G27F 2 modelinde ghosting neredeyse yok ve G24F 2'nin renklerinin güzel olduğunu söyleyen birçok arkadaş var.
SS IPS EKRAN, EKSİ MODELİN GÜNCELLENMİŞ VE DAHA İYİ HALE GETİRİLMİŞİ, VİDEOALRDA DA FARKINA KOYUYOR

OMENE GİTTİM TEKNOSADA BAKTIM, O DA KALİTELİ DURUYOR AMA OMENİN BENCE ALINIRSA 2K MODELİ ALINMALI 27 İNCH DE HERKES GHOSTİNG SORUNU YAŞAMIŞ

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Eren
SS IPS EKRAN, EKSİ MODELİN GÜNCELLENMİŞ VE DAHA İYİ HALE GETİRİLMİŞİ, VİDEOALRDA DA FARKINA KOYUYOR

OMENE GİTTİM TEKNOSADA BAKTIM, O DA KALİTELİ DURUYOR AMA OMENİN BENCE ALINIRSA 2K MODELİ ALINMALI 27 İNCH DE HERKES GHOSTİNG SORUNU YAŞAMIŞ
ben 24 inch olanı alıcam

Knispel

80+ Bronze

GİGAYBTE IN BU MODELİ İLE

AOC NİN BU MODELİ ARASINDA KALDIM 2 Sİ DE ÇOK UYGUN FİYATTA BENDE AMD DESTEKLİ EKRAN KARTI VAR,

FreeSync Premium DESTEKLİYOR MONİTÖR FAKAT AOC NVİDİA KARTLARI DESTEKLİYOR SİZCE NE YAPMALIYIM AŞIRI KARARSIZ KALDIM​

G24F kullanıyorum renklerinden ve diğer özelliklerinden memnunum. Sadece monitör bana gelirken 2 tane ölü pikselli olarak geldi daha sonra yenisini istedim o da 3 ölü pikselli olarak geldi sanırsam bunlarda kronik ölü piksel sorunu var ona dikkat et.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Lenovoda Hoparlör, Pivot, Yükseklik Ayarı, 400nit, 8bit, IPS panel tarzı birçok özellikler bulunuyor.
Omen için Hoparlör, Pivot, Yükseklik Ayarı yok ama yine de 400nit 8bit IPS paneli var Freesync Premium Pro destekliyor 450 nite kadar çıkabiliyor HDMI 2.0 destekliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,077
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom