Neler Yeni

Scirocco vs Megane 4

r0dyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat Kılıç
Bütçe
1000000
Merhaba, bugün mahallede gezerken satılık "Megane 4" gördüm kendisi icon paket ve sadece kaput boyalı olduğu söylendi. Herhangi bir trameri yok. Kendisi extralı olarak sunroof, jant ve Tesla ekran dahildi ancak abimin bir arkadaşı kendi "Scirocco'sunu" satıyor ve araba diğer Scirocco'lara göre çok temiz kullanılmış ve hiçbir şeyi yok. Benim hayal arabam Scirocco ama şu anki aile arabamız Peugout 301 ve artık bize yetmemeye başladı. Ben Scirocco'yu beğeniyorum ancak gerçekçi bakarsak Megane daha yeni ve daha teknolojik. Kararsız kaldım fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,523
İsim
.
Merhaba, bugün mahallede gezerken satılık "Megane 4" gördüm kendisi icon paket ve sadece kaput boyalı olduğu söylendi. Herhangi bir trameri yok. Kendisi extralı olarak sunroof, jant ve Tesla ekran dahildi ancak abimin bir arkadaşı kendi "Scirocco'sunu" satıyor ve araba diğer Scirocco'lara göre çok temiz kullanılmış ve hiçbir şeyi yok. Benim hayal arabam Scirocco ama şu anki aile arabamız Peugout 301 ve artık bize yetmemeye başladı. Ben Scirocco'yu beğeniyorum ancak gerçekçi bakarsak Megane daha yeni ve daha teknolojik. Kararsız kaldım fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum.
Tartışmasız icon megan hele birde 1.3tce ise öfff

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İlk olarak direk ilk gördüğün aracı alıyormusun çevrendeki :D. Sahibindene vs. de biraz göz gezdir.

Aile işleri vs. işin içine girer ise zaten scirocco direk elenir, 1.3 TCE hatchback megane falan alırsan belki hafiften sportif bi tat alırsın ama sana kalmış yine.

r0dyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulunmaz bulunmaz da megan 4 daha hoş olur bence.
1.3 tce mi
1.5 dci.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk olarak direk ilk gördüğün aracı alıyormusun çevrendeki :D. Sahibindene vs. de biraz göz gezdir.

Aile işleri vs. işin içine girer ise zaten scirocco direk elenir, 1.3 TCE hatchback megane falan alırsan belki hafiften sportif bi tat alırsın ama sana kalmış yine.
Megane uzun süredir aklımdaydı ve satılıktı abimin yakın arkadaşı satıyor ve arabayı birçok gördüm genelde izmir'e gidiyor arkadaşı onun haricinde sürdüğünü görmedim.

r0dyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sedat Kılıç
scirocco alınmaz hocam gec direk. megane mantıklı başka secenekler olarak örnek:
Cerato dayımın eski arabasıydı ve çok yaktığından şikayet ediyordu o yüzden çokta iyi bakmıyorum scirocco temizini kmsi düşük hasar kayıtsız ve yenisini bulmak imkansız neredeyse.

Usta araba dediğin benzinli olur.
Traktör mu tır mı dizel araba mı olur.
Az yakması daha iyi.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,523
İsim
.
Cerato dayımın eski arabasıydı ve çok yaktığından şikayet ediyordu o yüzden çokta iyi bakmıyorum scirocco temizini kmsi düşük hasar kayıtsız ve yenisini bulmak imkansız neredeyse.

Az yakması daha iyi.
Az yakacak ama güç olmayacak çok pahalı bir araba değilse ki 1.5dci inan öyle aşırı güçlü bir dizel motor değil.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Enes kaya
scirocco yu aile arabası olarak mı kullanacaksınız ? 301 den sonra 1+0 gelir

Top Bottom