Neler Yeni

Custom klavyeler hakkında merak edilenleri sorabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Emre Demir
Bide önerebilecegin güzel keycaps var mı ?
Kalite olarak neye dikkat etmeliyim pek bi fikrim yok
Son olarak bu yağlama felan yapılıyor çok bi farklı olur mu yapmalı mıyım?

Rrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kağan Göktürk
Ülkemizden bahsediyorsanız yok hocam ülkemizde keycap vs satışı yapan biryer. Hele bu keycapler tam bir illet kimse getirip zarar etmek istemez. Gümrük+kargo+keycap in fiyatı saçma rakamlara geliyor yani. Kimse öyle bir belaya girmek istemez.
Peki yurtdışı bildiğin bir yer varmı? Benim bir akrabam yurt dışına çalışmaya gidiyor ona aldırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya amazondan alsam kaliteli bir tane de orda da galiba güzel yok

Fantastiktürk

80+ Bronze
Kasası hot swap olan klavyenin kontrolcüsü kendi üzerinde değilmi? Her hotswap kasada antighosting oluyormu onu sordum . Klayenin kontrolcüleri destekliyor mu ? Kasa önemli aslında tam ifade edemedim ama anladın inş .
Hocam daha full anti ghosting olmayan mekanik görmedim. En ucuzları dahil buna.
Siz Rollover ile anti-ghostingi karıştırıyor olmayasınız? Mekanik de olsa N key rollover olmayabilir.

Bu rollover ve anti ghosting olayını inceleyenler dahi karıştırabiliyor. Ya da üretici net olmayabiliyor.

Aykut D.

80+ Gold
Hocam daha full anti ghosting olmayan mekanik görmedim. En ucuzları dahil buna.
Siz Rollover ile anti-ghostingi karıştırıyor olmayasınız? Mekanik de olsa N key rollover olmayabilir.

Bu rollover ve anti ghosting olayını inceleyenler dahi karıştırabiliyor. Ya da üretici net olmayabiliyor.
Okadar detaylı bilgim yok maalesef . Çoklu tuş basımında beni engellemesin yeterli :d .

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Salih İdris Can
Kanka atayım link ama bir klavye parasılar.
Ben buralardan almadım direkt Çin'den getirttim kalitesi hakkında bilgim yok haberin olsun. Ürüne kefil değilim yani.
Bu keycapslerde Cherry Outemu farkediyormu

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Kutluhan bayrakcı
2000 TL ile hazır bir klavye bana göre daha mantıklı. VGN markasının aynı ürünün almıştım ve ürünün switchleri sorunlu. 4 tanede sorunlu switch çıkabilir 1 tanede. Yedek 2 tane oluyordu içinde ondan halledersen iyi ama en kötü bir yerden switch ayarlarsın. Sorunsuz bir klavye istiyorsan AK820 iyi bir klavye. Aralarından en sorunsuzu olabilir.
Hocam epomaker den 54 dolara ajaz ak820 pro almak istiyorum sence bunun vergisi kaç lira olur ? Tahmini vergili fiyatına baka nasıl opsyonlarım vardır ?

Arkadaşlar tabii ki ben en iyiyim demiyorum daha tecrübeli arkadaşlar vardır ama şimdiye kadar topladığım klavyelerden edindiğin bilgilere göre sizlerin aklına takılanları cevaplayabilrim. Sorun gelsin.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
2. fotoğraftaki klavyenin linki varmı 3. De olur

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Hocam epomaker den 54 dolara ajaz ak820 pro almak istiyorum sence bunun vergisi kaç lira olur ? Tahmini vergili fiyatına baka nasıl opsyonlarım vardır ?

2. fotoğraftaki klavyenin linki varmı 3. De olur
Kankam fotoğraflarda olan hiçbir klavye seri üretim değil kendim topladım sıfır olarak satıyorum. Sarı site üzerinden ilanlara bakabilirsin. Vergi konusunda tamamen gumrugun zevkine kalmış. 400-700 arası çıkarsa çıkar. Çıkmaz inşallah.

Bu keycapslerde Cherry Outemu farkediyormu
Cherry style kankam.

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Salih
Ak992 switchleri vs nasıldır sizce? Tape mod falan yapsam toklaşır mı?

Top Bottom