Neler Yeni

Custom klavyeler hakkında merak edilenleri sorabilirsiniz.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Muhammed emin efe
Ben 44 dolara aldım şuanda uçakta geliyor,bu fiyata alabiliceğiniz daha iyi bir klavye yok TR standartlarında.600-700 civarı vergi çıkması muhtemel çıkmazsa harika olur çıkarsa 2k civarına yine de daha iyisini bulabiliceğinizi sanmyorum yalnız şuanda stokları yok size gelmesi 1.5-2 ay gibi bir süre alabilir epomaker müşteri hizmetleri konusunda çok iyi değil ama bu fiyata alınır.

https://forum.donanimarsivi.com/konu/1-345-ajazz-ak820-pro-ekran-knob-wireless.886324/#post-8148361 bu konuyu inceleyin,kendi deneyimimi de paylaştım.
Epomakerdan mı aldınız?
Çin'den geçen ay alanlarda oldu bu vergi sorunu. Çünkü Çin'de hayvan takviminin yeni yıl tatili vardı. Örneğin ondan önce alanlarda bu yoktu. Vergi problemi başka firmalar aracılığı ile yollanmaya başlandığında ortaya çıktı. Singapur pos, malezya pos gibi. İnşallah aynı şey devam etmez.

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Salih
Çin'den geçen ay alanlarda oldu bu vergi sorunu. Çünkü Çin'de hayvan takviminin yeni yıl tatili vardı. Örneğin ondan önce alanlarda bu yoktu. Vergi problemi başka firmalar aracılığı ile yollanmaya başlandığında ortaya çıktı. Singapur pos, malezya pos gibi. İnşallah aynı şey devam etmez.
Alayım mı hocam ne diyorsunuz?

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B

Biraz şans işi CNY'den önce 2023 yazında sipariş veren bir arkadaş vergi ödemiş,başka bir arkadaş Yunexpressle gelmesine rağmen yine vergi ödemişti,bakalım bana ne çıkıcak.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Muhammed emin efe
Alayım mı hocam ne diyorsunuz?
Biraz şans işi CNY'den önce 2023 yazında sipariş veren bir arkadaş vergi ödemiş,başka bir arkadaş Yunexpressle gelmesine rağmen yine vergi ödemişti,bakalım bana ne çıkıcak.
O zaman devlet artık olayı fark etmiş gelene geçiriyor. Ben de üeün satın aldım ülkemize gelince WeWorld express diye bir firma Kargoİst ile yolladı vergi ödemedim aslında. İnşallah gümrük çalışanı falan mesajı görüp geçirmez yine. Al kanka al on numara klavye zaten.

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Salih
O zaman devlet artık olayı fark etmiş gelene geçiriyor. Ben de üeün satın aldım ülkemize gelince WeWorld express diye bir firma Kargoİst ile yolladı vergi ödemedim aslında. İnşallah gümrük çalışanı falan mesajı görüp geçirmez yine. Al kanka al on numara klavye zaten.
Vergi geçirseler ne kadar geçirirler en fazla? 1000 TL falansa almam.

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B

Ne zaman aldınız bir de Epomaker mıydı? Kargo sürecini paylaşabilir misiniz benim şuanda Yanwen-Quantium diye gidiyor.

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
Top Bottom