Neler Yeni

125 CC Scooter kategorisinde tercihim ne olmalı ?

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
Bütçe
120.000
Arkadaşlar yarın nasip olursa sıfır Honda Activa 125 almaya gidicem , motoru alma amacım tamamen kuryelik , motora alışarak ve belli bir zaman tecrübe edinerek kuryelik yapmayı planlıyorum . Babam benden çok daha bilgili motor konusunda Voge SR125 ve Kymco Agility 15+125i gibi motorlar öneriyor fakat ben honda almakta kararlıyım sizce mantıksız mı honda almak bilgi ve tavsiye verirseniz mutlu olurum , şimdiden teşekkürler .

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar yarın nasip olursa sıfır Honda Activa 125 almaya gidicem , motoru alma amacım tamamen kuryelik , motora alışarak ve belli bir zaman tecrübe edinerek kuryelik yapmayı planlıyorum . Babam benden çok daha bilgili motor konusunda Voge SR125 ve Kymco Agility 15+125i gibi motorlar öneriyor fakat ben honda almakta kararlıyım sizce mantıksız mı honda almak bilgi ve tavsiye verirseniz mutlu olurum , şimdiden teşekkürler .
bu 125cc motorsiklet olayı yürürlüğe girdi mi ? araç ehliyetine

redblack

80+
Hocam sana şöyle söyleyeyim yedek parça işçilik servis ağı kullanabilirlik sağlamlık ve 2.el konusunda piyasada tercih edilen yani hondadan şaşma bütçen yetiyorsa zaten gerisini düşünme bile derim hayırlı olsun şimdiden hangi firmaya başlıyorsun

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç bir fikrim yok motorsiklet ehliyeti ile kullanacağım araç ehliyetim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sana şöyle söyleyeyim yedek parça işçilik servis ağı kullanabilirlik sağlamlık ve 2.el konusunda piyasada tercih edilen yani hondadan şaşma bütçen yetiyorsa zaten gerisini düşünme bile derim hayırlı olsun şimdiden hangi firmaya başlıyorsun
şuan elimde motorum yok iken çalışabileceğim firmaları hiç araştırmadım fakat dayım kurye baya uzun bir zamandır şuan trendyolda çalışıyor , muhtemelen motora alışıp bir iki ay sonra işe gireceğim , firma tavsiyeniz varmı?

redblack

80+
hiç bir fikrim yok motorsiklet ehliyeti ile kullanacağım araç ehliyetim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan elimde motorum yok iken çalışabileceğim firmaları hiç araştırmadım fakat dayım kurye baya uzun bir zamandır şuan trendyolda çalışıyor , muhtemelen motora alışıp bir iki ay sonra işe gireceğim , firma tavsiyeniz varmı?
Yani bu sektörde en iyisi şuan Trendyol olursa şayet başkasına bakmaya değmez

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani bu sektörde en iyisi şuan Trendyol olursa şayet başkasına bakmaya değmez
Tamamdır hocam yarın sabah erkenden bayiden çıkarmaya gideceğim tavsiyelerin için çok teşekkür ederim iyi geceler :)

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
arac ehlıyetı muhabbnetı yok . gıdıp ehlıyet kurslarından egıtım alıcasksın ve o sekılde kullanıcaksın . o sekılde yapmak yerıne gıt a2 ehlıyet al aynı mantık zaten

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
Hazır motor konusu var bir şey sormak istiyorum B sınıfı ehliyet var yaş 27. A sınıfı ehliyet için bir daha kursa yazılmaya vs gerek var mı? Direkt direksiyon sınavına giriliyor mu?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,484
İsim
oğuzhan ege
Hazır motor konusu var bir şey sormak istiyorum B sınıfı ehliyet var yaş 27. A sınıfı ehliyet için bir daha kursa yazılmaya vs gerek var mı? Direkt direksiyon sınavına giriliyor mu?
b sınıfı ehliyetin olduğu için direk direksiyon dersi görüp sınava giriyorsun bende motorda A ehliyeti alcam 2 tane motor var ehliyet yok :D :D fiyat bilgin var mı hiç

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Berkecan Ergin
b sınıfı ehliyetin olduğu için direk direksiyon dersi görüp sınava giriyorsun bende motorda A ehliyeti alcam 2 tane motor var ehliyet yok :D :D fiyat bilgin var mı hiç
Ben kursa para ödeme durumu olmayacaksa almayı düşünüyordum açıkcası fiyat konusunda bilgim yok

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Hikmet Çalı
Hocam ben 2023 activa 125 kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz?

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
Hocam ben 2023 activa 125 kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz?
Foruma yazdığım günün sabahı motoru alma niyetiyle , yetkili bayisine gittim , yarın geleceğini ama motorların bazı parçaları ve aküleri demonte geldiği için 2 gün sonra gelmemi söylediler , sanırım 1 hafta olacak , her gün arıyorum ellerine hala gelmemiş motor , kayıt da oldum almak için sırayla sanırım . İstanbulu ve çevre yakın şehirleri de aradım yakın şubede bulamadım sıfırı 104 bin TL iken sahibindende 120 bin 130 bin liraya kadar piyasası çıkıyor anlamadım . Niye böyle bir bilginiz var mı ? Ayrıca kuryelikte kullanmayı düşünüyorum , şuan bayide dio var activa yerine tercih edilebilir mi sizce değer mi fiyatları nerdeyse aynı , şimdiden teşekkür ederim .

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Foruma yazdığım günün sabahı motoru alma niyetiyle , yetkili bayisine gittim , yarın geleceğini ama motorların bazı parçaları ve aküleri demonte geldiği için 2 gün sonra gelmemi söylediler , sanırım 1 hafta olacak , her gün arıyorum ellerine hala gelmemiş motor , kayıt da oldum almak için sırayla sanırım . İstanbulu ve çevre yakın şehirleri de aradım yakın şubede bulamadım sıfırı 104 bin TL iken sahibindende 120 bin 130 bin liraya kadar piyasası çıkıyor anlamadım . Niye böyle bir bilginiz var mı ? Ayrıca kuryelikte kullanmayı düşünüyorum , şuan bayide dio var activa yerine tercih edilebilir mi sizce değer mi fiyatları nerdeyse aynı , şimdiden teşekkür ederim .
Karaborsa'dan dolayı Yamaha R25 piyasası da şuan öyle liste fiyatı 275 bin lira olan motora 2. elde 8 bin km kullanıp 2023 modelini 300 bin lira fiyat yazıyorlar. Bayiide Motor bulunmadığı zaman bu şekilde oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,930
Üyeler
141,502
Son üye
VistusÇöplezgin âğla
Top Bottom