Neler Yeni

TR de olmayan bu klavyeyi nasıl alabilirim ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,346
İsim
Kerem Çavuş
Hocam konuyu yeniden açıyorum kb epomakerdan alıcam şuan sanırsamda epomakerın tr ye gönderiminde herhangi bir sıkıntı yok dimi what geek gibi. fiyat ta 54 dolara düşüyor internetten araştırdığıma göre 150 euro altına fazladan gümrük vergisi çıkmıyormuş sanırsam
Öyle bir şey yok son 2 aydır whatgeek ve epodan 45 dolara klavye alan neredeyse herkese 800tl civarı vergi çıktı çok şanslıysan belki çıkmayabilir ama Trye girdiğinde pttye verilirse geçmiş olsun

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Yağız Berk Özel
Öyle bir şey yok son 2 aydır whatgeek ve epodan 45 dolara klavye alan neredeyse herkese 800tl civarı vergi çıktı çok şanslıysan belki çıkmayabilir ama Trye girdiğinde pttye verilirse geçmiş olsun
Arkadaşın dediği gibi vergi çıkıyor ama 800 çıkmaz normalde 500 çıkması lazım. Gümrük görevlileri kafasına göre 800 yazabilir saçma şekilde 500 olması lazım normalde.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Mehmet Aslan

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
YUNUS
Merhabalar bir süredir güzel bir klavye bakıyorum ve tam kendime göre bir klavye buldum yurt dışında da aşırı popüler bu aralar, adı Ajazz AK820PRO. Fiyatıda Türkiyede ki klavyelere nazaran daha uygun.
Normalde amazon dan alacaktım ama bu rengi yok internette biraz araştırdım whatgeek,mec monkey gibi yerler varmış sanırsam ama tam güvenemedim bu siteler güvenilir mi veya başka bir yer önerebilir misiniz ?. Mor renginin amazon linki
Daha Bu sabah 2400 e sattim Aynı ürünü

İndirimlerde 1600 TL ye aldim 760TL de Vergi cikti haberin olsun ama ben Epomaker den almiştim hocam Ses olarakda gayet guzel bi cihaz Tavsiye ederim.

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Arkadaşın dediği gibi vergi çıkıyor ama 800 çıkmaz normalde 500 çıkması lazım. Gümrük görevlileri kafasına göre 800 yazabilir saçma şekilde 500 olması lazım normalde.
hmm anladım teşekkür ederim sağolun yani 2200 civarına falan gelicek

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,717
İsim
göksel yurtcan

bu site için vergi muhabbetini bilmiyorum,

bunda ilk renk de istediğiniz model oluyor sanırım.

whatgeek de popüler, gene vergi muhabbetine hakim değilim
Amazon'a uymaz ama buralardan da bakabilirsiniz
bildiğim kadarıyla burada bazılarına çok sağlam vergi geçirmişlerdi

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
Daha Bu sabah 2400 e sattim Aynı ürünü

İndirimlerde 1600 TL ye aldim 760TL de Vergi cikti haberin olsun ama ben Epomaker den almiştim hocam Ses olarakda gayet guzel bi cihaz Tavsiye ederim.
sahibindeki sen miydin kocaeli gebzedeydi galiba ilanın yazıcaktım sana ama geç kalmışım :) peki ne kadarda geldi epomakerdan ve kargo bölümünde 2 seçenek var dı galiba bi standart kargo bir de bir tane daha hangisiyle söylenmeli ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,346
İsim
Kerem Çavuş
sahibindeki sen miydin kocaeli gebzedeydi galiba ilanın yazıcaktım sana ama geç kalmışım :) peki ne kadarda geldi epomakerdan ve kargo bölümünde 2 seçenek var dı galiba bi standart kargo bir de bir tane daha hangisiyle söylenmeli ?
ürün + 800tl vergi çıkcakmış gibi hesaplayın ben daha önce aldım 750 küsür vergi çıktı yine trden daha ucuza geliyosa alın klavye bu bütçede en iyisi

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
sağolun bir bakıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürün + 800tl vergi çıkcakmış gibi hesaplayın ben daha önce aldım 750 küsür vergi çıktı yine trden daha ucuza geliyosa alın klavye bu bütçede en iyisi
800 çıkçamış gibi hesaplarsak epomakerda ürün 54 dolara geliyor 1700tl ediyor + 800 = 2500 TL ediyor. Sanki sahibinden almak daha mantıklı gibi ve 1 ay kargo bekleme gibi bir şey de yok bir de

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Ege
sağolun bir bakıcam

800 çıkçamış gibi hesaplarsak epomakerda ürün 54 dolara geliyor 1700tl ediyor + 800 = 2500 TL ediyor. Sanki sahibinden almak daha mantıklı gibi ve 1 ay kargo bekleme gibi bir şey de yok bir de
epomakerden 50 dolara alabiliyorsunuz 10 dolar kuponla 1600tl+700tl vergi toplam 2300 e falan alabiliyorsunuz. 2 gün önce 44 dolara alabiliyordunuz keşke o zaman alsaymışsınız. 1 ay kargo kişiye bağlı bana 13 günde geldi başkalarına 1 hafta da 1 ay da geldiğini duydum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,346
İsim
Kerem Çavuş
sağolun bir bakıcam

ben daha yeni aldım 13 günde gelmiş aynı fiyata geliyorsa sahibindenden alın direkt ama gift switch öneririm

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe Bulut
hocam ona da baktım şimdi de ataşehir deymiş sadece elden verebiliyorum diyor ataşehire gitmem çok zor ben arattığımda sadece 1 ilan çıkıyor o da malatya da .Kıbrıstayım diye şuan istanbula yakın ilanları göstermiyor olabilir daha varsa ist civarlarında ilan atabilir misin

ben daha yeni aldım 13 günde gelmiş aynı fiyata geliyorsa sahibindenden alın direkt ama gift switch öneririm
evet evet gift switch istiyorum zaten

epomakerden 50 dolara alabiliyorsunuz 10 dolar kuponla 1600tl+700tl vergi toplam 2300 e falan alabiliyorsunuz. 2 gün önce 44 dolara alabiliyordunuz keşke o zaman alsaymışsınız. 1 ay kargo kişiye bağlı bana 13 günde geldi başkalarına 1 hafta da 1 ay da geldiğini duydum.
daha dün karar verdiğim için 1 gün ile kaçırmışım. şuanki fiyatlıyla türkiyedekilerle aynı fiyata geliyor gibi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Mehmet Aslan
hocam ona da baktım şimdi de ataşehir deymiş sadece elden verebiliyorum diyor ataşehire gitmem çok zor ben arattığımda sadece 1 ilan çıkıyor o da malatya da .Kıbrıstayım diye şuan istanbula yakın ilanları göstermiyor olabilir daha varsa ist civarlarında ilan atabilir misin

evet evet gift switch istiyorum zaten

daha dün karar verdiğim için 1 gün ile kaçırmışım. şuanki fiyatlıyla türkiyedekilerle aynı fiyata geliyor gibi
birde bu ilan var başka ilan bulamadım aradığınız ürüne dair. Fiyat konusunda konuşun 39.000 gerçek değildir :D

Top Bottom