Neler Yeni

Max 8.5K Bütçe Telefon Önerisi

Merhaba şuana kadar iphone 6s kullanıyordum fakat bozdum artık yeni telefon alacağım.
Bütçe max 8.5k , bir de taksitli alacağım o yüzden yenilenmiş gibilerine baktım fakat karar veremedim.
Yardımcı olurmusunuz?

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
yahya batu bakaray
Merhaba şuana kadar iphone 6s kullanıyordum fakat bozdum artık yeni telefon alacağım.
Bütçe max 8.5k , bir de taksitli alacağım o yüzden yenilenmiş gibilerine baktım fakat karar veremedim.
Yardımcı olurmusunuz?
A34 5g bakabilirsin gayet iyi hizli bir telefon sarji aman aman dayanmiyor sadecs

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serkan karakaya
Yardımcı olurmusunuz?
14 k lık telefonu 9000 a alabilirsin yurtdısı olarak imei veya başka sorun olmazda. 8.5 kya duzgun telefon yok şuan ,garanti illa olcak diyorsan bilmem ama. Bi telefoncu abilere gitmenin vakti gelmiş :)

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Ensar Polat
Yardımcı olurmusunuz?
Yurt içi düzgün cihaz yok o fiyata pova 5 var iyi gibi duruyor ona bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Top Bottom