Neler Yeni

0,28 Kuruşa 4080 Ekran Kartı!!!!

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
yanlış konu başlığı 0.30 kuruş oluyor bilginize (!)

Can...

80+ Platinum
Merhaba Arkadaşlar; Az Önce İnternette gezerken önüme düşen bir siteye rastladım girip baktığım da 28 kuruşa Rog 4080 Ekran kartı vardı bende aldım. dolandırıcılar ise bu fiyattan dolandırmamalarını bilmiyorlar sanırım :)
kart, adres ve kimlik bilgileri gg :D

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,666
İsim
Taylan Şimdi
Sizin gibi günde 200 kişi alsa güzel kar ederler zaten amaç o. Dolandırıcıları buradan tebrik ediyorum. 28 kuruş verenlerde üzülmesin sonuç olarak 28 kuruş :)

Can...

80+ Platinum
sizinki hiç bir yerde yok sanırım hocam :D e devlet bilgileriniz bile her yerde var T.C. vatandaşıysanız kişisel verileriniz çok güvende değil zaten :D
o düşünceyle her yere girelim o zaman nasıl fikir kartını falan şifresini yaz yapıştır üstüne oturduğun banka falan bırak sonuçta her yerde var uğraştırma adamları limitini de aç kullansınlar her yerde var madem

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
30 liraya panel satıyorlar 18 yaşından küçük çocuklara isim soyisim bilsin yeterli sülaleni döker buraya zaten :D

Can...

80+ Platinum
Sizin gibi günde 200 kişi alsa güzel kar ederler zaten amaç o. Dolandırıcıları buradan tebrik ediyorum. 28 kuruş verenlerde üzülmesin sonuç olarak 28 kuruş :)
3 5 tl olsa da kar marjı yüksek olsa adamların :D

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Yav az mantık. 200 Kişi alsa 30 kuruştan 60 lira yapar. 200 kişinin nerden baksan 5 kişisi piskopat çıkar peşinden gider olayın. Günde 60 lira kazanıcam diye uğraşılır mı sence ? Ulan domainin yıllık ödemesini anca çıkartırsın :D

..............

80+ Bronze
o düşünceyle her yere girelim o zaman nasıl fikir kartını falan şifresini yaz yapıştır üstüne oturduğun banka falan bırak sonuçta her yerde var uğraştırma adamları limitini de aç kullansınlar her yerde var madem
yok sizinki gizli ya o yüzden dedim :D

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Google reklamını bassa sepete ekle butonunu aktif etse ilerletmese devamını reklamdan kazanır en azından riske girmez.

Can...

80+ Platinum
30 liraya panel satıyorlar 18 yaşından küçük çocuklara isim soyisim bilsin yeterli sülaleni döker buraya zaten :D
tamam kredi kartının önlü arkalı fotosunu atıver sana zahmet gelen şifreyi de özelden atarsın her yerde var herkeste kullanıyor madem birde limiti de arttır'ı ver zahmet olmazsa on numara olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok sizinki gizli ya o yüzden dedim :D
işine geldiği gibi cevaplamaya devam :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,784
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun