Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammed emin efe
671 TL ödedim dün
Geçmiş olsun. Bi hafta sonra falan oturmaya başlarsın. İnsan bi süre oturamıyor. Bu arada benim 6 şubat tan beri tık yoktu. Dün varış ülkesine doğru uçtu mesajı daha yeni geldi. Bakalım nolacak.

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B
Elinize ürün ulaştıysa çok beklemediyseniz iyi arkadaşlar 2k fiyatına yine böyle klavye bulamazsınız.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammed emin efe
Elinize ürün ulaştıysa çok beklemediyseniz iyi arkadaşlar 2k fiyatına yine böyle klavye bulamazsınız.
1 ay sonra daha yeni Çin'den uçağa bindirildi kankam. Ayrıca vergi ile birlikte burdan değilde Aliexpress'ten almış olsam hem daha ucuza hem daha hızlı gelmiş olacaktı. Adamların umrunda değil hiçbirşey.

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B
1 ay sonra daha yeni Çin'den uçağa bindirildi kankam. Ayrıca vergi ile birlikte burdan değilde Aliexpress'ten almış olsam hem daha ucuza hem daha hızlı gelmiş olacaktı. Adamların umrunda değil hiçbirşey.
Aliexpresste nerde daha ucuz link atar mısınız?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammed emin efe
Aliexpresste nerde daha ucuz link atar mısınız?
GMK67 Aliexpress'te 1400 lira. Whatgeek'ten 36 dolara yani 1100 liraya aldım güzel kardeşim. 730 lira vergi ile 1830 liraya geldi. Anlatabildim mi? Bu üründen bahsetmiyorum.

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B
GMK67 Aliexpress'te 1400 lira. Whatgeek'ten 36 dolara yani 1100 liraya aldım güzel kardeşim. 730 lira vergi ile 1830 liraya geldi. Anlatabildim mi?

Konu AK820 Pro olduğundan GMK67 aldığınızı nerden bilebilirim? Ayrıca Epomaker konusunda Whatgeekten almışsınız bi de boş yapıyosunuz :D Güle güle kullanın

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammed emin efe
Konu AK820 Pro olduğundan GMK67 aldığınızı nerden bilebilirim? Ayrıca Epomaker konusunda Whatgeekten almışsınız bi de boş yapıyosunuz :D Güle güle kullanın
Ahraz çocuk konunun devamını okumadan konuşan sensin. Nasıl bu yaşa geliyorsunuz siz olm?

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B
Ahraz çocuk konunun devamını okumadan konuşan sensin. Nasıl bu yaşa geliyorsunuz siz olm?

Konunun devamı değil öncesi denir konuya bir şey yazmak için konunun başından beri okumama gerek mi var? Farklı klavye farklı yerden ürün almışsın yorum yapıyosun soru sorulunca da ergen gibi atarlanıyosun,düşün biraz.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammed emin efe
Konunun devamı değil öncesi denir konuya bir şey yazmak için konunun başından beri okumama gerek mi var? Farklı klavye farklı yerden ürün almışsın yorum yapıyosun soru sorulunca da ergen gibi atarlanıyosun,düşün biraz.
Başlıktan sonra mesajın devamından bahsettiğim için ve sen başlıktan bahsettiğin için devamına dedim. Firmaların sahipleri aynı sadece isimleri farklı. 2 gram aklınız ile toxiclik yapmadan önce ne dediğinizi bi düşünüp tartın. Avrupa'ya Çin ürünleri sokulmadığı için Çin firmaları farklı isimler ile Avrupa'ya açılır. Anlama yetin olduğunu düşünmüyorum ama hadi hayırlısı.

Nufrit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Uğur
Destekden bir cevap geldi sonunda bana yanwen ve DHL ile gönderim yaptıklarını söylediler bu başlıkta okuduğuma göre vergiyi az çıkartan heralde o olacak.
Stok konusunu da sordum stoklarımızda hâla var dendi ama 11 gündür gönderim sağlamadılar bakalım ne zaman kargolarlar.

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7.6 KB · Hit: 49

Welsh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
B
Destekden bir cevap geldi sonunda bana yanwen ve DHL ile gönderim yaptıklarını söylediler bu başlıkta okuduğuma göre vergiyi az çıkartan heralde o olacak.
Stok konusunu da sordum stoklarımızda hâla var dendi ama 11 gündür gönderim sağlamadılar bakalım ne zaman kargolarlar.
Ne zaman stok olduğunu söylediler?

Palo DAYI

80+ Silver
yanwen + ptt gelıyor genelde ve vergı cıkıyor ama dhl yı bılmıyorum onemlı olaan burda pttnın elıne dusmemesı hemen kıtlıyolar arasla gelenlerde vergı alınmadı

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Muhammed emin efe
yanwen + ptt gelıyor genelde ve vergı cıkıyor ama dhl yı bılmıyorum onemlı olaan burda pttnın elıne dusmemesı hemen kıtlıyolar arasla gelenlerde vergı alınmadı
DHL gümrük işleminde vergiyi kendi ödüyor belli fiyata kadar. Yani senin adına işlem yapıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,462
Üyeler
143,157
Son üye
cembaba
Top Bottom