Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

Palo DAYI

80+ Silver

ignotus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Joe
kargo gelınce elden teslım edıceksın vergıyı odeyıp urunu alıcaksın nakıt bulundur
Mesaj otomatik birleştirildi:

not olarak belırtsende kendı kafalarına gore ıs yapabılıyorlar ben yunexpresle gondermelerını soylememe ragmen yanwenle geldı 687 TL falandır vergı yun expresle gelenlerın hemen hemen hepsınde vergı cıkmamıstı cunku onlar arasa kargoya teslım edıyor yanwense ptt ye dolayısıyla yanwenle geleınce vergı cıkmaası cok daha yuksek benım urun 1.5 ayda geldı 2 -3 haftadır kullanıyom
Yani tamamen şans diyorsunuz hocam

oliveforge99

80+ Silver
Benim gibi fark eden olursa diye yazıyorum. Lcd ekrandaki saat ekranı, led ışıklarla etkileşime girerek ledlerin titremesine/flickera neden oluyor. Bu olay sadece ekranda saat açık olduğunda oluyor. Ekranı gif olarak değiştirince titreme kayboluyor. Reddit'te bir kullanıcı epomaker'ın sorunu kabul ettiğini yazmış.

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
YUNUS
Bugün geldi beyler ama Fena Vergi gecirdiler 🥺

Ekler

• IMG_20240316_122940.jpg
    IMG_20240316_122940.jpg
    891.1 KB · Hit: 172

xetryck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yiğit
beyler ben epomakerdaki kodu alamadım biri açıklayabilir mi (diğer konudaki arkadaşın anlattığını yaptım ama beceremedim)

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,893
İsim
Kerem Çavuş
naptınız acaba, döndü mü iadeye? ben de klavye aldım, 35 dolar, klavyenin kendisi kadar vergi geldi, 1050tl civarı, iadeye göndermeyi düşünüyorum
yaklaşık 2.5 3 ay geçti hala iadeye dönüyor olarak gözüküyordu , whatgeek ile iletişime geçtim tarafıma tekrar yolladılar bu sefer şansa aras kargo ile geldi vergi çıkmadı şu an kullanıyorum güzel oldu :)

naptınız acaba, döndü mü iadeye? ben de klavye aldım, 35 dolar, klavyenin kendisi kadar vergi geldi, 1050tl civarı, iadeye göndermeyi düşünüyorum
Bir arkadaş gümrüğe yeniden vergi hesaplanması için göndermişti ve 700 den 500 tl civarına düşürtmüştü siz de o yolu deneyebilirsiniz ama bence toplam 2.500 TL'ye kadar alınır bu klavye

hyprox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Emin
yaklaşık 2.5 3 ay geçti hala iadeye dönüyor olarak gözüküyordu , whatgeek ile iletişime geçtim tarafıma tekrar yolladılar bu sefer şansa aras kargo ile geldi vergi çıkmadı şu an kullanıyorum güzel oldu :)

Bir arkadaş gümrüğe yeniden vergi hesaplanması için göndermişti ve 700 den 500 TL civarına düşürtmüştü siz de o yolu deneyebilirsiniz ama bence toplam 2.500 TL'ye kadar alınır bu klavye
çok teşekkürler bilgilendirme için, '2500'e kadar alınır' dediğiniz klavye Ak820Pro mu yoksa yeni konusunu açtığım ABM084 mü acaba? Bir de tekrar gönderme hakkında, direk kuryeye tekrar gümrüğe göndermek istediğimi mi söylüyorum yoksa ücreti ödeyip klavyeyi alıp tekrar kendim PTT'ye gidip mi kargolatıyorum?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,893
İsim
Kerem Çavuş
çok teşekkürler bilgilendirme için, '2500'e kadar alınır' dediğiniz klavye Ak820Pro mu yoksa yeni konusunu açtığım ABM084 mü acaba? Bir de tekrar gönderme hakkında, direk kuryeye tekrar gümrüğe göndermek istediğimi mi söylüyorum yoksa ücreti ödeyip klavyeyi alıp tekrar kendim PTT'ye gidip mi kargolatıyorum?
Ak820pro , diğer klavye hakkında bilgim yok , yukardaki mesajlara bir bakın arkadaş detaylı şekilde süreci anlatmıştı

Top Bottom