Neler Yeni

10-12.000₺ ikinci el iphone önerisi

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Doğuş Akyürek
Günaydın arkadaşlar, bu fiyatlara ikinci el bir iphone arıyorum. Alabileceğim en mantıklı model hangisi ? Birde ikinci el iphone alırken nelere dikkat etmeliyim? Daha önce hiç ikinci el telefon deneyimim olmadı.

Günaydın arkadaşlar, bu fiyatlara ikinci el bir iphone arıyorum. Alabileceğim en mantıklı model hangisi ? Birde ikinci el iphone alırken nelere dikkat etmeliyim? Daha önce hiç ikinci el telefon deneyimim olmadı.
11 al gitsin dost ben de yazın çalışıp alcam 1 yazı heba etmek istemedigimden + enayi gibi 64 GB a 18 vermek yerine 2. El 10-12 ye 128 alırım daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim sana tavsiyem satıcıya de ki sen ürününe güveniyorsan ben de telefonu deneyeceğim o Kadıköy sen Erenköy de oturuyorsun diyelim Kartal'da bir telefoncuya gittiniz abi bunu satacağım da ne eder sorun falan var mı bı bakar mısın kaça alırsın lafa lugası yaparsın adam da zaten der kardeşim ekran değişmemiş cart curt

Parçalar degismisse orjinaliyle yerine takilmissa sorun teşkil etmez ama merdiven altı marka ise kontrolden sonra alma zaten

Ek olarak pil degismişse sorun yok

Yüz tanımaya bak kırık çizik dökük vs var mı dicem de telefoncuya götürdüğünde zaten ak koyun kara koyun belli olur

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Doğuş Akyürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11 al gitsin dost ben de yazın çalışıp alcam 1 yazı heba etmek istemedigimden + enayi gibi 64 GB a 18 vermek yerine 2. El 10-12 ye 128 alırım daha iyi

Benim sana tavsiyem satıcıya de ki sen ürününe güveniyorsan ben de telefonu deneyeceğim o Kadıköy sen Erenköy de oturuyorsun diyelim Kartal'da bir telefoncuya gittiniz abi bunu satacağım da ne eder sorun falan var mı bı bakar mısın kaça alırsın lafa lugası yaparsın adam da zaten der kardeşim ekran değişmemiş cart curt

Parçalar degismisse orjinaliyle yerine takilmissa sorun teşkil etmez ama merdiven altı marka ise kontrolden sonra alma zaten

Ek olarak pil degismişse sorun yok

Yüz tanımaya bak kırık çizik dökük vs var mı dicem de telefoncuya götürdüğünde zaten ak koyun kara koyun belli olur
Yüz ve parmak izi çalışıyorsa muhtemelen orjinalliğinde sıkıntı olmaz hocam. Araştırcam bakalım bulunduğum şehirde denk gelirse gider incelerim teşekkürler 👍

şahin doğan

80+ Platinum
10-12'ye düzgün 128 GB bulamazsın.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Doğuş Akyürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10-12'ye düzgün 128 GB bulamazsın.
Biraz araştırdım bizim bu taraflarda o fiyatlara görünürde sorunsuz cihaz satıyorlar hocam. Yalnız üstüne bir miktar daha ekleyerek samsung s22 mi alsam diye düşünmeye başladım. 11 eskide kalmış gibi gelmeye başladı.

şahin doğan

80+ Platinum
Facebook ta market place de bir sürü ilan var inanma yd diyorlardı bana ama artık inanmaya başladım çünkü yüzlerce ilan var ve satıcı özellikle belirtmiş yurt içi diye bazılarının Kutusu faturası da var
Ben yurtiçi bulunmaz demiyorum, düzgününü bulamazsın. Ekran değişmiş, Face Id çalışmıyor, pil masrafı var vs vs.

Biraz araştırdım bizim bu taraflarda o fiyatlara görünürde sorunsuz cihaz satıyorlar hocam. Yalnız üstüne bir miktar daha ekleyerek samsung s22 mi alsam diye düşünmeye başladım. 11 eskide kalmış gibi gelmeye başladı.
Ben iPhone kalitesini tatmak istediğimden iPhone alacağım biraz ekliyim derken 14 e falan sorunsuz cihaz bulsanız 18 de s22 her neyse son olarak madem iPhone 3110 senin de bataryan 5k olsun samsungu kınıyorum 3700 batarya yakışmadı onun dış 8 ram 128 hafıza sanırsam oled ve 120 hz iPhone h zaten geride bırakıyor

Ben yurtiçi bulunmaz demiyorum, düzgününü bulamazsın. Ekran değişmiş, Face Id çalışmıyor, pil masrafı var vs vs.
Bı bakayım bulursam atayım hocam bı dk

Bu FB ye göre yksek bir rakam hatta 7 ye falan koyan var da onlar da yeter yani artık .d pili de Max 600 TL ye degisitririz orjinaliyle sorun yok gibi
Screenshot_20230611-110054.jpg

Ekler

• Screenshot_20230611-110057.jpg
    Screenshot_20230611-110057.jpg
    233.4 KB · Hit: 24
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,246
Üyeler
140,794