Neler Yeni

ikinci el macbook alınır mı

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
lappelduvide
ikinci el macbook air m1 16 gb modeli almayı düşünüyorum oyun oynamayacağım ve uzun ömürlü olması için macbook istiyorum ikinci el macbook alırken nelere dikkat etmeliyim

melidoas6

80+ Silver
ikinci el macbook air m1 16 gb modeli almayı düşünüyorum oyun oynamayacağım ve uzun ömürlü olması için macbook istiyorum ikinci el macbook alırken nelere dikkat etmeliyim
Bende de mac var. Alırken faturası olmasına kesinlikle dikkat et. Daha sonra seri nosunu kontrol et. Apple tanılarını çalıştır. Pil döngüsüne bak.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de mac var. Alırken faturası olmasına kesinlikle dikkat et. Daha sonra seri nosunu kontrol et. Apple tanılarını çalıştır. Pil döngüsüne bak.
bir de hiç mac kullanmadım beğenmezsem çekincesi var sıfır ile ikinci el arasında kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Murat Onat
bir de hiç mac kullanmadım beğenmezsem çekincesi var sıfır ile ikinci el arasında kaldım
almışken sıfır al pt teknoloji uzerinden öğrenci indirimi ile alınıyor ayrıca mac çok güzel cihaz bütçem olsaydı bende alırdım

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
almışken sıfır al pt teknoloji uzerinden öğrenci indirimi ile alınıyor ayrıca mac çok güzel cihaz bütçem olsaydı bende alırdım

8 gb kimse önermiyor ikinci el satarken de zormuş satışı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,759
Üyeler
140,695
Son üye
Wendas
Top Bottom