Neler Yeni

1000-1100 TL BÜTÇE KULAKLIK ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Yılmaz
HyperX Cloud 2 çok kişi tarafından kullanılıyor ama SteelSeries ürünlerini ortalama 4 yıldır kullanıyorum ve şuan Siberia 150 var. Siberia 150'yi 4 yıldır kullanıyorum ve artık kablosu inanılmaz derecede soyuldu kablo temassızlığı yaşamaya başladım. Bildiğiniz kaliteli kulaklık varsa önerebilir misiniz? Tercihim metal olması ve dayanıklı olması. 3-4 dayanması önceliğim. Bütçemi başlıkta belirttim. Önerilerinizi bekliyorum. Şuanlık düşüncem Cloud 2 ve SteelSeries Arctis serisi arasında

Reindi

80+ Silver
HyperX Cloud 2 çok kişi tarafından kullanılıyor ama SteelSeries ürünlerini ortalama 4 yıldır kullanıyorum ve şuan Siberia 150 var. Siberia 150'yi 4 yıldır kullanıyorum ve artık kablosu inanılmaz derecede soyuldu kablo temassızlığı yaşamaya başladım. Bildiğiniz kaliteli kulaklık varsa önerebilir misiniz? Tercihim metal olması ve dayanıklı olması. 3-4 dayanması önceliğim. Bütçemi başlıkta belirttim. Önerilerinizi bekliyorum. Şuanlık düşüncem Cloud 2 ve SteelSeries Arctis serisi arasında
Cloud 2 o bütçede başka bir kulaklık tavsiye etmem

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kablosuz düşünrsen MH670 var aklında bulunsun sorun varsa sorabilirsin. Alpha S veya GSP 300 de alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logitech Pro X de alınabilir oda çok iyi.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,481
İsim
Ümit Can
Benim sana önerim Logitech G Pro X.
Fakat Hyper X tarafından bir kulaklık tercih etmek istersen Hyper X Cloud Alpha S öneririm kesinlikle.

Hyper X tarafında C2 artık eskidi alınmaz. En az Alpha veya Alpha S alınmalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,669
Üyeler
151,438
Son üye
yuni88
Top Bottom