Neler Yeni

1000 TL Oyuncu Mouse Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza Çelik
tabii ki uygun şuanda birçok e spor oyuncusu 1000 hz gecikmesi olan gpx mouse'u kullanıyor 4000 hz şart değil fakat 2-3 yıl sonra standart olacağını sanıyorum o yüzden dedim bu arada laptopun ekranının tazeleme hızı ne kadar
240HZ
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabii ki uygun şuanda birçok e spor oyuncusu 1000 hz gecikmesi olan gpx mouse'u kullanıyor 4000 hz şart değil fakat 2-3 yıl sonra standart olacağını sanıyorum o yüzden dedim bu arada laptopun ekranının tazeleme hızı ne kadar
i9 13980HX

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza Çelik
Çok yüksek ihtimal ederler dediğim gibi e spor falan düşünmüyorsan gerek yok zaten aynı mouse'u 3 yıl kullanmasın herhalde
Mail attım bakalım kullanırım ya hunarca oyun oynamıyorum uzun süre kullanmayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza Çelik
O zaman 4k hz yakışır yine aynı site üzerinde 4k modeli satışta zaten para gelince alırsınız direkt
2.5 hzmiş bu mouse o yüzden değiştirmekten vazgeçtim ve şu an kullanıyorum aşırı güzel birde kablosuz bir kulaklığa ihtiyacım var önerin nedir acaba bütçem max 2000

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
2.5 hzmiş bu mouse o yüzden değiştirmekten vazgeçtim ve şu an kullanıyorum aşırı güzel birde kablosuz bir kulaklığa ihtiyacım var önerin nedir acaba bütçem max 2000
Yanlışınız var mouse 1000 hz 2,5 hz mouse yok zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklıklar hakkında pek bilgim yok malesef

Top Bottom