Neler Yeni

Çözüldü✓ 10000-15000 TL 17 İnç Gaming Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan krds
Bütçe
15000
Başlıkta belirttiğim gibi 10-15k bütçem var valorant lol cs PUBG tarzı oyunlar oynuyorum özellikle 144hz 17 inç olması önemli benim için bu özelliklerde hangi laptoplar var piyasada ne almalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Smoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ömer Kaan Önümlü

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,546
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan krds
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bundan iyisini bulamadım. 17.3 inç 144hz
Bu laptop sizce iş görür mü yani 5 yıl gibi bi süre kullanıcam yeterli olmazsa boşuna para vermeyip bütçemi yükselticem .

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
Ben olsam msi alırdım msici olduğum için ama acerda iyidir. Alabilirsiniz.

merter73

80+ Bronze
https://amzn.to/3vksIB3 amazonda indirim varken kaçırmayın bence bide güzel cihaz bence 5 değil 10 yıl bile götürür düzgün kullanımda.

TİTAN.

80+ Platinum
Başlıkta belirttiğim gibi 10-15k bütçem var valorant lol cs PUBG tarzı oyunlar oynuyorum özellikle 144hz 17 inç olması önemli benim için bu özelliklerde hangi laptoplar var piyasada ne almalıyım. Şimdiden teşekkürler.
Kanka 17 inç evet güzel katılıyorum ama bu fiyatlarda performans anlamında daha iyi sadece ekranı küçük olan laptoplar var onlara bakmanı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan krds
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka 17 inç evet güzel katılıyorum ama bu fiyatlarda performans anlamında daha iyi sadece ekranı küçük olan laptoplar var onlara bakmanı tavsiye ederim
Anladım kanka tamamdır biraz öyle bakıyım ozaman yapcak bişey yok gibi eyvallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır eyvallah

Msi ürünlerine de bakayım ozaman

https://amzn.to/3vksIB3 amazonda indirim varken kaçırmayın bence bide güzel cihaz bence 5 değil 10 yıl bile götürür düzgün kullanımda.
Anladım çok iyi ozaman eyvallah

TİTAN.

80+ Platinum
Anladım kanka tamamdır biraz öyle bakıyım ozaman yapcak bişey yok gibi eyvallah

Tamamdır eyvallah

Msi ürünlerine de bakayım ozaman

Anladım çok iyi ozaman eyvallah
Kanka ben lenovocı değilim ama bunun 3060 lı versiyonunu kullanıyorum ve sana şöyle diyim laptopun soğutması vs. Herşeyi mükemmel tekçe bu modelin adaptörünü istanbuldaki yetkili servise gönderip değişim istemen lazım onun haricinde herşeyiyle mükemmel ve acera bin basar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan krds
Kanka ben lenovocı değilim ama bunun 3060 lı versiyonunu kullanıyorum ve sana şöyle diyim laptopun soğutması vs. Herşeyi mükemmel tekçe bu modelin adaptörünü istanbuldaki yetkili servise gönderip değişim istemen lazım onun haricinde herşeyiyle mükemmel ve acera bin basar
Teşekkürler kak önerin için bakıcam buna

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0

Smoker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ömer Kaan Önümlü
Bu laptop sizce iş görür mü yani 5 yıl gibi bi süre kullanıcam yeterli olmazsa boşuna para vermeyip bütçemi yükselticem .
Giriş seviyesi Laptopların kullanım süresi 5 yıl olamaz. 5 yıl kullanmak için sadece ofis programları kullanmanız gerekir. Eğer oyun oynamak istiyorsanız en iyi kullanımda bile 4 yılı zor çıkarır. İşlemci ve ekran kartı üreticileri satış döngüsünü sağlayabilmek için belli bir müddet sonra eski işlemci ve ekran kartlarının performansını düşürecek güncellemeler getiriyor. Misal kendimden örnek vereyim. MSI i5-4210h gtx950m 2QD Apache laptop almıştım 7 sene önce. O zaman lolü ultra ayarlarda +100 fps üstü alabilirken şimdi düşük ayarlarda 60 fps bile alamıyorum. Birde tabi oyunlarda güncelleme ile sistem gereksinimlerini yükseltme meselesi var. Pilin veriminin azalması adaptörün aşınması gibi şeyler de performansa etkisi mevcut. Benim tavsiyem şu:
17 inç değil 16 inç alın. İşlemcisi yeni nesil. Oynayacağınız oyunlar işlemci ağırlıklı olduğu için işlemci gücü olarak 5 yıl size yeter.
Ekran kartı RTX 3050Ti ise oynayacağınız oyunları 5 sene idare eder.
Ayrıca 1 adet boş ram slotu bulunmakta. 8GB ram eklediğiniz takdirde 16 GB'a yükseltebilirsiniz.
Ekran 144hz.
Eğer limitinizi biraz daha arttıracaksınız bunu da öneririm. Sadece şunu unutmayın. Oynayacağınız oyunlar işlemci ağırlık olacak. O yüzden inç boyutu ve ram den ziyade işlemciye önem verin.

Carasta

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,370
Üyeler
141,704
Son üye
M4gneto
Top Bottom