Neler Yeni

Yardım 10K Bütçe - Gaming Laptop Tavsiye

makf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Bütçe
10000
Merhaba, günlerdir araştırıyorum fakat net bir karar veremedim. Bilgili arkadaşların tavsiyelerine açığım.
Kriterler
Bütçe: 9-10k
Ram: 16gb ve üstü (Diğer tüm kriterler karşılanırsa 8gb düşünebilirim fakat öncelik 16gb olması)
Ekran kartı: 1660Ti
Ekran Yenileme: 120Hz
İşlemci: Ryzen 7 serisi veya i7-10.nesiller

Emocan2214

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Emre
https://ty.gl/ded85kjb hocam ben bunu öneririm özelliklerine göre fiyatı gayet iyi bence
Not:Bunun ekranı 144 Hz

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
bu fiyat segmentinde monster alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

''monstor olonmoz çop '' diyenlerin laptop fabrikası var heralde alınabilir dediğim anda üzgünü yapıştırmışlar

Tabz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Uğur
Merhaba, günlerdir araştırıyorum fakat net bir karar veremedim. Bilgili arkadaşların tavsiyelerine açığım.
Kriterler
Bütçe: 9-10k
Ram: 16gb ve üstü (Diğer tüm kriterler karşılanırsa 8gb düşünebilirim fakat öncelik 16gb olması)
Ekran kartı: 1660Ti
Ekran Yenileme: 120Hz
İşlemci: Ryzen 7 serisi veya i7-10.nesiller
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000005Q1J0 bak bi şuna bende pc alacağım beğendiklerimde bu

makf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://ty.gl/ded85kjb hocam ben bunu öneririm özelliklerine göre fiyatı gayet iyi bence
Not:Bunun ekranı 144 Hz
Bu gözden kaçırdıklarımdanmış, takibe aldım biraz daha indirim olursa düşünülebilir

Farklı bir konuda da gördüm bu önerinizi, listeme ekledim karşılaştırma videolarını izleyeceğim ekran kartının, pc güzel duruyor

bu fiyat segmentinde monster alınabilir.

''monstor olonmoz çop '' diyenlerin laptop fabrikası var heralde alınabilir dediğim anda üzgünü yapıştırmışlar
Memnun olan çok memnun ama şikayet de çok var. Tamamen karşı değilim ama monster alma ihtimalim düşük hocam, şans işi biraz

Benim de kafama yatanlardan biri bu, eğer 16gb bulamamaya devam edersem buna yönelebilirim indirimi bitmemiş olursa

Tabz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Uğur
Bu gözden kaçırdıklarımdanmış, takibe aldım biraz daha indirim olursa düşünülebilir

Farklı bir konuda da gördüm bu önerinizi, listeme ekledim karşılaştırma videolarını izleyeceğim ekran kartının, pc güzel duruyor

Memnun olan çok memnun ama şikayet de çok var. Tamamen karşı değilim ama monster alma ihtimalim düşük hocam, şans işi biraz

Benim de kafama yatanlardan biri bu, eğer 16gb bulamamaya devam edersem buna yönelebilirim indirimi bitmemiş olursa
hocam 16gb ram illaki olacak diye bi kural yok içinde 3 tane slot var ram takacagın servisten izin alırsın garantiyi iptal etmemek için takarsın 8gb ram olur sana 16gb

makf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
hocam 16gb ram illaki olacak diye bi kural yok içinde 3 tane slot var ram takacagın servisten izin alırsın garantiyi iptal etmemek için takarsın 8gb ram olur sana 16gb
Haklısınız, zaten o şekilde yapmayı düşünüyorum, sadece acelem yok belki istediğim şartlarda 16gb ramli bir pc denk gelir diye beklemedeyim

• Beğen
Reaksiyonlar: Tabz

Tabz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Uğur
Haklısınız, zaten o şekilde yapmayı düşünüyorum, sadece acelem yok belki istediğim şartlarda 16gb ramli bir pc denk gelir diye beklemedeyim
hocam düşmez gibi geliyor malum piyasa çok kötü

makf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Bu laptop baya iyiymiş bende arıyodum bunun gibi bişey. Biraz Daha indirime girer mi acaba
2 gündür pavilion serisinin intel modellerinin aşırı ısındığı yorumlarını okuyorum, kimse de karşı çıkmamış.. biraz düşündürüyor bu kısmı beni yoksa fiyat çok ideal

Top Bottom