Neler Yeni

12.sınıfta dershaneye gitmek vs gitmemek

Yasin Çınar

80+ Bronze
doping hafıza yerine kunduz tercih edebilirsin bana göre daha mantıklıydı ders videoları var onlar ücretsiz zaten ama soru çözümü olması bence mükemmel bir şey deneme analizi yaparaken benim için net artışı sağlamıştı
mantıklı hocam başka önerebileceğiniz var mı eğitim seti olur başka bir şey olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
atakan titan
Bende ilk başta evde çalışmayı düşünüyordum bu sene dershaneye giden arkadaşlarımın nerdeyse hepsi zaman kaybı dediği için. Fakat hocalar dershaneye gitmeden yapamayacağımızı buna şahit olduklarını vs. söylediler ya özel ders alın ya da dershaneye gidin diyorlar çok kararsız kaldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anadolu lisesine gidiyorum hocam yazmayı unutmuşum.
Dershaneler kötüdür demiyorum ama bi hoca durduk yere dershaneye gidin dershanesiz olmaz diyosa orda art niyet aramak lazım.

Yasin Çınar

80+ Bronze
okul denemelerini ciddi çözemiyorsun hep bi ses çıkaran bağıran eden oluyor dikkat dağılıyor genelde
hocam bu senede oldu bizim sınıfta öyle çok sabote eden olmadı sadece birkaç kişinin fısıldaşması oldu o kadar

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa tsn
Arkadaşlar merhaba. Seneye 12.sınıf oluyorum sizce dershaneye gitmeli miyim? Evde ders çalışabilen biriyim fakat o da sınava yaklaştığı zaman sınavdan düşük almamak için. Okulda ders dinleyebilen birisi değilim çok çabuk dikkatim dağılıyor konuyu kaçırdım mı dersin gerisi de gelmiyor. Fakat dershaneye para verdim diye kendimi biraz zorlayabilirim diye düşünüyorum.
Maddiyat varsa özel ders al başka bişeye bulaşma dershane pişmanlık

Yasin Çınar

80+ Bronze
Dershaneler kötüdür demiyorum ama bi hoca durduk yere dershaneye gidin dershanesiz olmaz diyosa orda art niyet aramak lazım.
hoca sürekli dershane bursluluk sınavı başvuru gibi linkler atıyor gruba bence de bir art niyet olabilir

dershanelerdeki deneme kulüplerine katılman bir tane dershaneyle pazarlık yaparak anlaş kaynak önerisi ister misin?
isterim hocam çok iyi olur

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Şahsen evde veya kütüphanede sistemini oturtman daha iyi olacaktır. Dershaneler aşırı pahalı olmaya başladı.
Youtube'ta artık yüzlerce hoca ders anlatıyor. Dershaneye vereceğin parayla koçluk ve tablet al. Hem kitaplara da para vermezsin pdf'ler her yerde dolaşıyor.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Şahsen evde veya kütüphanede sistemini oturtman daha iyi olacaktır. Dershaneler aşırı pahalı olmaya başladı.
Youtube'ta artık yüzlerce hoca ders anlatıyor. Dershaneye vereceğin parayla koçluk ve tablet al. Hem kitaplara da para vermezsin pdf'ler her yerde dolaşıyor.
evimin çok yakınında 2 tane kütüphane var bu yaz oraya gitmeyi düşünüyorum. Koçluk ücretleri ne kadardır bir bilginiz var mı? Tablet yolda bu hafta alacağım inşallah.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
evimin çok yakınında 2 tane kütüphane var bu yaz oraya gitmeyi düşünüyorum. Koçluk ücretleri ne kadardır bir bilginiz var mı? Tablet yolda bu hafta alacağım inşallah.
Öncelikle hayırlı olsun.

Koçluk ile ilgili maalesef bilgim yok. Ama iyi bir koç belirleyip fiyat sorabilirsin.
Bir de hangi bölüm eşit ağırlık sözel sayısal

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Yaman Kurşun
Kütüphanede çalış bu yıl bizim buraya açıldı evde çalışmaktan çok daha iyi dikkatini bozan bir şey olmuyor deneme setleri sipariş et hem daha uyguna gelir.

yerçileği

80+ Bronze
hoca sürekli dershane bursluluk sınavı başvuru gibi linkler atıyor gruba bence de bir art niyet olabilir

isterim hocam çok iyi olur
tyt biyoloji: test kitabı olarak "biyotik" konu anlatım kitabı olarak ben "betül biyoloji" kullanmıştım
tyt mat: sıfırsan aktif matematik orta 345
tyt fizik: egitim vadisi tyt fizik start soru bankası amazonda 53tl bu kitap tyt fiziği fulletir
paragraf:345 sıfır risk
geometri:mikroorijinal geometri güzel başlangıç olarak çözülmeli
tyt deneme:345 2024 model tyt 5`li genel deneme
ogm materyalın bazıları güzeldir

Yasin Çınar

80+ Bronze
Öncelikle hayırlı olsun.

Koçluk ile ilgili maalesef bilgim yok. Ama iyi bir koç belirleyip fiyat sorabilirsin.
Bir de hangi bölüm eşit ağırlık sözel sayısal
Teşekkürler hocam. Sayısalım

Kütüphanede çalış bu yıl bizim buraya açıldı evde çalışmaktan çok daha iyi dikkatini bozan bir şey olmuyor deneme setleri sipariş et hem daha uyguna gelir.
Okul deneme yapacakmış 32 tane ekstra almama gerek var mı?

tyt biyoloji: test kitabı olarak "biyotik" konu anlatım kitabı olarak ben "betül biyoloji" kullanmıştım
tyt mat: sıfırsan aktif matematik orta 345
tyt fizik: egitim vadisi tyt fizik start soru bankası amazonda 53tl bu kitap tyt fiziği fulletir
paragraf:345 sıfır risk
geometri:mikroorijinal geometri güzel başlangıç olarak çözülmeli
tyt deneme:345 2024 model tyt 5`li genel deneme
ogm materyalın bazıları güzeldir
Çok teşekkürler hocam. Fizik için fizikle barış mı vip fizik mi ya da başka bir hocadan mı dinlemeliyim. Vip fizik biraz daha iyi anlatıyor gibi fakat videoları çok uzun.

Top Bottom