Neler Yeni

125 CC motosiklet önerisi verirmisiniz

UcryXc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Göktunç
Uygun fiyatta vitesli TVS RAİDER 125 Kullanıcısıyım memnunum arka frenin kampana olması bi tık sıkıntı ayrıca kadran bazen salaklık yapıyor 4.ayım öneririm yine de güzel fiyatına göre FP kardeşim FP Scotter olarak yine uygunluk anlamın da MotoLux ceo110 önerimdir ona da güzel gözle bakıyorum fena değil

Gurkanpiro

80+ Gold
Sizce hangisi daha iyi ben pek motosikleten anlamıyorum
sehır ıcı ıstıyorsan naked alabılırsını bırde baslangıc motoruysa naked alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uygun fiyatta vitesli TVS RAİDER 125 Kullanıcısıyım memnunum arka frenin kampana olması bi tık sıkıntı ayrıca kadran bazen salaklık yapıyor 4.ayım öneririm yine de güzel fiyatına göre FP kardeşim FP Scotter olarak yine uygunluk anlamın da MotoLux ceo110 önerimdir ona da güzel gözle bakıyorum fena değil
arkadas japon arıyor

UcryXc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Göktunç

arkadas japon arıyor
Üzgünüm sadece başlığa bakıp yorum yaptım 125 cc ise o zaman hondadır he dersen yüksek cc çıkarım al R25 bak dalgana sağlam japon

Yılmaz.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yılmaz
Üzgünüm sadece başlığa bakıp yorum yaptım 125 cc ise o zaman hondadır he dersen yüksek cc çıkarım al R25 bak dalgana sağlam japon
Malesef A1 ehliyetim var

arkadas japon arıyor
Şehir dışı için

Yılmaz.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yılmaz
ozaman hocam cb 125 f alın girayhan hocamın dedigi bakımınızı yaparsanız 100 bın km de gider

125 le yollar ıcın cok zor be
Sizce Yahama 125 mı yoksa MT125 mi

GirayHan

80+ Platinum
alabılırsınız ama parca fıyatları pahalı be hocam bence honda cb 125 f alın parca fıyatları uygun
bu paraya alınabilecek tek kilit japon motoru yazdım arkadaşa. biraz daha araştırır sonra gider bayiye cb 125 f'e bakar. boşuna nefes tüketme gürkan :D

Top Bottom