Neler Yeni

13000 TL'ye Telefon önerir misiniz? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kilinç
Yurtdışı 11T Pro yada Oneplus 9 Pro , iki model de kayıt yapılabilen modeller.Fiyat olarak 11T Pro daha uyguna gelir 9500-10000 civarı sıfır kapalı kutulu olanlar.
Bende 11t pro almayı düşünüyorum ancak 11t proda dirençler kayıt yapılıyormuş Bi sıkıntı olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Bende 11t pro almayı düşünüyorum ancak 11t proda dirençler kayıt yapılıyormuş Bi sıkıntı olur mu
dostum yanlış anlama yurt dışından note 8 alddım hala kullanıyorum ama telefon sıfırlanıyor her güncellemede o yüzden 2020 den beri güncelleme yapamadım ama genede sen bilirsin

OldSins07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Salih
ben şahsen samsung s21 fe almayı düşünüyorum ama tam araştırabildiğimi düşünmüyorum bu fiyat bandında ne önerirsiniz?
mobile legends gibi oyunlar oynuyorum kasma , alan , kamera konusundan beni tatmin edebilecek bildiğiniz bir telefon var mı acaba

Bütçe:13.000 TL ye kadar
bundan önce bir konu daha açmıştım ama çok güzel öneri gelmemişti ve bir sonuca varamamıştık o yüzden tekrar açma gereği duydum
Dostum ben baya bir araştırdım benimde bütçem seninle aynı. Arkadaşında dediği gibi s21 ya da s21 fe alabilirsin ama o telefonla oyun oynamadan gününün anca %75 ini çıkarırsın yani sabah 8 de telefonu şarjdan çıkarsan ortalama bir kullanımda saat 16-17 gibi %20'nin altına iner
batarya konusunda sıkıntı anladığım kadarıysa. sen biraz daha oyun performans odaklı istiyorsun POCO cihazlarına bakmanı tavsiye ederim.
POCO F4 ve ya X4 GT
Ben şahsen kendime xiaomi 12 Lite almayı düşünüyorum. Hem biraz oyun odaklı Hem de günlük kullanım için.
Samsung A73 ü de bakabilirsin kamerası iyi ,batarya ortalama, işlemcide iyi sadece biraz kasa kalitesi kötü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Dostum ben baya bir araştırdım benimde bütçem seninle aynı. Arkadaşında dediği gibi s21 ya da s21 fe alabilirsin ama o telefonla oyun oynamadan gününün anca %75 ini çıkarırsın yani sabah 8 de telefonu şarjdan çıkarsan ortalama bir kullanımda saat 16-17 gibi %20'nin altına iner
batarya konusunda sıkıntı anladığım kadarıysa. sen biraz daha oyun performans odaklı istiyorsun POCO cihazlarına bakmanı tavsiye ederim.
POCO F4 ve ya X4 GT
Ben şahsen kendime xiaomi 12 Lite almayı düşünüyorum. Hem biraz oyun odaklı Hem de günlük kullanım için.
Samsung A73 ü de bakabilirsin kamerası iyi ,batarya ortalama, işlemcide iyi sadece biraz kasa kalitesi kötü.
mi 11t öneriyorlar yurt dışı ama ben note 8 yurt dışı kullanıyorum ve telefonu güncellediğimde telefon sıfırlanıyor onun sebebi ne olabilir acaba bilginiz var mı

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,671
İsim
Mert Can Ergün
sahibinden letgo s21 Ultra yada 22 ye bak derim kayıtlı ve garantili oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
POCO F4 ve ya X4 GT
poco x4gt vs hoşuma gitti ama suya karşı toza karşı dayanıklılığı vs yok bu en ufak suya düşme durumunda bozulma anlamına gelmez mi dostum

OldSins07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Salih
mi 11t öneriyorlar yurt dışı ama ben note 8 yurt dışı kullanıyorum ve telefonu güncellediğimde telefon sıfırlanıyor onun sebebi ne olabilir acaba bilginiz var mı
Bildiğim kadarıyla güncelleme yapınca içine sonradan atılan İmei gitmesin diye telefon kendini ilk imei atılan haline döndürüyor.
ama bu konuda çok bilgim yok.
bide şimdi hükümetin 1 kasımda başlattığı imei hakkındaki bir yasayı yürürlüğe koydu ondan sonra yurtdışı cihaz almak sıkıntı
1 yıl sonra kapatıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
sahibinden letgo s21 Ultra yada 22 ye bak derim kayıtlı ve garantili oluyor
telefonun tr fiyatı 22.700tl civarı ama letgodan şimdi baktım ve 10.000tl ye bile var yurt dışı kayıt yapılmamıştır diyor, replika olduğunu düşünüyorum yurt dışından telefon nasıl alabilirim veya böyle pahalı bir telefon tahmini kaça gelir acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildiğim kadarıyla güncelleme yapınca içine sonradan atılan İmei gitmesin diye telefon kendini ilk imei atılan haline döndürüyor.
ama bu konuda çok bilgim yok.
bide şimdi hükümetin 1 kasımda başlattığı imei hakkındaki bir yasayı yürürlüğe koydu ondan sonra yurtdışı cihaz almak sıkıntı
1 yıl sonra kapatıyorlar.
o yüzden türkiye den almayı düşünüyorum ve dediğim gibi poco x4gt aşırı hoşuma gitti türkiye den alınabilecek kadar güzel bir telefon fiyat olarak da öyle kamerası vs de güzel ama suya toza karşı dayanıklılığı yok yani en ufak suya düşürmemde sıkıntı yaşamaktan korkuyorum

OldSins07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Salih
poco x4gt vs hoşuma gitti ama suya karşı toza karşı dayanıklılığı vs yok bu en ufak suya düşme durumunda bozulma anlamına gelmez mi dostum
şimdi şöyle diyeyim kimse telefonuyla havuza atlamaz
ve telefonun 2-3 su damlasıyla bozulacağınıda sanmıyorum ama 2 sn lik suya düşerse onu bilemem
adamlar garanti vermiyor. ya dikkatli kullanıcaksın ya da samsung düşüneceksin.

bide yanlış hatılamıyorsam su geçirmez kılıflar vardı. tehlikeli yerlerde onu kullanırsın normal bir ortamda çıkarırsın.
bide haberin olsun x4 gt nin ekranı amoled değil ips LCD yani biraz daha kötü alırken incelemeni tavsiye ederim
samsung dakilerde super amoled bir zaman sonra pixel ler yanıp ekranda iz kalıyormuş öyle duydum hem de bir çok yerden

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,671
İsim
Mert Can Ergün
telefonun tr fiyatı 22.700tl civarı ama letgodan şimdi baktım ve 10.000tl ye bile var yurt dışı kayıt yapılmamıştır diyor, replika olduğunu düşünüyorum yurt dışından telefon nasıl alabilirim veya böyle pahalı bir telefon tahmini kaça gelir acaba

o yüzden türkiye den almayı düşünüyorum ve dediğim gibi poco x4gt aşırı hoşuma gitti türkiye den alınabilecek kadar güzel bir telefon fiyat olarak da öyle kamerası vs de güzel ama suya toza karşı dayanıklılığı yok yani en ufak suya düşürmemde sıkıntı yaşamaktan korkuyorum
Yurt içi kayıtlı oluyor ben sahibinden almıştım yurt içi garantili s21

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
ben şahsen samsung s21 fe almayı düşünüyorum ama tam araştırabildiğimi düşünmüyorum bu fiyat bandında ne önerirsiniz?
mobile legends gibi oyunlar oynuyorum kasma , alan , kamera konusundan beni tatmin edebilecek bildiğiniz bir telefon var mı acaba

Bütçe:13.000 TL ye kadar
bundan önce bir konu daha açmıştım ama çok güzel öneri gelmemişti ve bir sonuca varamamıştık o yüzden tekrar açma gereği duydum
dostum yanlış anlama ama 13000 tl ödeyip android almak enayiliktir , onun yerine 2. el temiz bir iphone 11 veya 12 mini alabilirsin , samsungların çoğunda 1-2 yıl içinde kasmalar donmalar başlıyor + kamera yönünden iphoneun yanından bile geçemez s21 o yüzden iphone almanı kesinlikle öneririm , yıllarca samsung veya android işletim sistemli telefonlar kullanmış birisi olarak söylüyorum .Şuanda iphone 11 kullanıyorum ve dünya varmış dedirtiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
dostum yanlış anlama ama 13000 TL ödeyip android almak enayiliktir , onun yerine 2. el temiz bir iphone 11 veya 12 mini alabilirsin , samsungların çoğunda 1-2 yıl içinde kasmalar donmalar başlıyor + kamera yönünden iphoneun yanından bile geçemez s21 o yüzden iphone almanı kesinlikle öneririm , yıllarca samsung veya android işletim sistemli telefonlar kullanmış birisi olarak söylüyorum .Şuanda iphone 11 kullanıyorum ve dünya varmış dedirtiyor.
dostum dediğin doğru olabilir ama iphone da batarya açısından aşırı kötü görünüyor kuzenim 3 senedir kullanıyor 11 i ve ikimiz beraber oyun oynarken onun şarjı eriyip bitiyor diyebilirim

Top Bottom