Neler Yeni

14 Mayıs'tan sonra "Başardık!" adlı konular açalım!

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,036
İsim
Lokman Doğan
Dahası var bunlar sadece bir kaç tanesi

Yalan olduğunu düşünüyorsan kendi. İstediğinle araştır

Chp bildiğiniz chp değil
Ak Parti'nin Öcalanla ilişkini biliyor musunuz peki ? Yeminle hani hdpyi=PKK de elestiriyoruz ya Akp onlardan beter. Selahattin Demirtaş'ın hapse girmesinin sebebi de kürtlerin birçoğu artık apo zihniyetinden çıkıp Selahattinin arkasından yürümek yani siyasal olarak mücadele etmesi ... işte ipler burda koptu adamın önünü kestiler artık apo mu pkk mi Erdoğan mı yoksa hepsi mi bilemiyorum

Loading...

80+ Silver
Ak Parti'nin Öcalanla ilişkini biliyor musunuz peki ? Yeminle hani hdpyi=PKK de elestiriyoruz ya Akp onlardan beter. Selahattin Demirtaş'ın hapse girmesinin sebebi de kürtlerin birçoğu artık apo zihniyetinden çıkıp Selahattinin arkasından yürümek yani siyasal olarak mücadele etmesi ... işte ipler burda koptu adamın önünü kestiler artık apo mu pkk mi Erdoğan mı yoksa hepsi mi bilemiyorum
Ak partiyi biliyorum onlarada oy yok ama bataklıktan bataklıya mı atlayalım

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,036
İsim
Lokman Doğan
Ak partiyi biliyorum onlarada oy yok ama bataklıktan bataklıya mı atlayalım
şu an en dipteyiz bakın ben demiyorum sürekli chp kk
ama değişim şart bunun için rte inmeli yerine gelecek olan iyi yönetemedi mi ona da bağlı kalmayız onu da indiririz çünkü biz oy veriyoruz bize muhtaçlar , biz onlara değil

Dexes

80+ Bronze
Evet arkadaşlar 2. tura kaldı. Yahu vallahi hayret ediyorum bu nasıl oluyor? Kardeşim, bu adama nasıl oy verdiniz? Yok vallahi yok anlamıyorum, anlayamıyorum ya. Deprem illeri zaten komedi. Allah sonumuzu hayır etsin.

Phanzox

80+ Silver

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Evet arkadaşlar 2. tura kaldı. Yahu vallahi hayret ediyorum bu nasıl oluyor? Kardeşim, bu adama nasıl oy verdiniz?
CHP, siyaset yapmayı bilmiyor. Anadolu halkından kopuk. Bu yüzden kaybettiler. Yani, o kadar eminim ki Kılıçdaroğlu her fırsatta "Demirtaş'ı ve Kavala'yı serbest bırakacağız." demese kazanırlardı. Ekrem İmamoğlu çıkıp "Eşcinsel evlilikler normaldir, bunu temin edip eşit imkan sunmak için elimden geleni yapacağım. Bu benim görevim." demese kazanırlardı. YSP'yi mitinglere çıkartıp "Demirtaş yetmez, Öcalan'ı da serbest bırakacağız." dedirtmeselerdi kazanırlardı. Teröre biraz daha net duruş sergileselerdi kazanırlardı. Mavi Vatan yahut sınır ötesi operasyonlar hususunda bu kadar gevşek olmasalardı kazanırlardı.

Türk halkının üstüne en çok düştüğü şey, dini ve vatanının bütünlüğüdür. Sen ise hem dinlerinin aleyhine hem de terörün lehine açıklamalar yapıyorsun. Ekonomi bu haldeyken, liyakatsizlik almış başını gitmişken CHP'nin kaybetmesinin tek sebebi bu. Zihniyet. Türk halkı da şu anki durumdan pek memnun değil fakat az evvel sıraladıklarımı diyen bir partiye de kolay kolay oy vermez. AKP'nin şerrini CHP'nin şerrine nazaran daha az görüyorlar, ondan veriyorlar. Çok şaşılacak bir durum yok. Her fırsatta söyledik, Kılıçdaroğlu ile bu iş yürümez diye. İnatla aday olarak tuttular, şimdi ise sonuçları görüyoruz. 2018 seçimiyle aynı oy oranı, hem de onlarca vekil kaybedildi.

Dexes

80+ Bronze
CHP, siyaset yapmayı bilmiyor. Anadolu halkından kopuk. Bu yüzden kaybettiler. Yani, o kadar eminim ki Kılıçdaroğlu her fırsatta "Demirtaş'ı ve Kavala'yı serbest bırakacağız." demese kazanırlardı. Ekrem İmamoğlu çıkıp "Eşcinsel evlilikler normaldir, bunu temin edip eşit imkan sunmak için elimden geleni yapacağım. Bu benim görevim." demese kazanırlardı. YSP'yi mitinglere çıkartıp "Demirtaş yetmez, Öcalan'ı da serbest bırakacağız." dedirtmeselerdi kazanırlardı. Teröre biraz daha net duruş sergileselerdi kazanırlardı. Mavi Vatan yahut sınır ötesi operasyonlar hususunda bu kadar gevşek olmasalardı kazanırlardı.

Türk halkının üstüne en çok düştüğü şey, dini ve vatanının bütünlüğüdür. Sen ise hem dinlerinin aleyhine hem de terörün lehine açıklamalar yapıyorsun. Ekonomi bu haldeyken, liyakatsizlik almış başını gitmişken CHP'nin kaybetmesinin tek sebebi bu. Zihniyet. Türk halkı da şu anki durumdan pek memnun değil fakat az evvel sıraladıklarımı diyen bir partiye de kolay kolay oy vermez. AKP'nin şerrini CHP'nin şerrine nazaran daha az görüyorlar, ondan veriyorlar. Çok şaşılacak bir durum yok. Her fırsatta söyledik, Kılıçdaroğlu politika yapmayı bilmiyor diye. İnatla aday olarak tuttular, şimdi ise sonuçları görüyoruz. 2018 seçimiyle aynı oy oranı, hem de onlarca vekil kaybedildi.

Peki sizce 2. turda korkulanmı gerçekleşir? 2 haftada bir kaç şey değiştirilemez mi?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
2 haftada bir kaç şey değiştirilemez mi?
İmkansıza yakın, anlık oy oranı şöyle:
1684135058271-png.531140

Erdoğan %0.5 alsa kazanacak yani, bu da oldukça kolay. Sinan Oğan'a verenlerin en az yarısı RTE'ye verir. Zaten ondan kopmuşlardı.

Dexes

80+ Bronze
1684135058271-png.531140

Erdoğan %0.5 alsa kazanacak yani, bu da oldukça kolay. Sinan Oğan'a verenlerin en az yarısı RTE'ye verir. Zaten ondan kopmuşlardı.

Ağlayacağım, elim ayağım titriyor. Of ulan of...
Mesaj otomatik birleştirildi:

1684135058271-png.531140

Yapacak hiçbirşey kalmadı yani öyle mi?

Son düzenleme:

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,653
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

Türk halkının üstüne en çok düştüğü şey, dini ve vatanının bütünlüğüdür. Sen ise hem dinlerinin aleyhine hem de terörün lehine açıklamalar yapıyorsun. Ekonomi bu haldeyken, liyakatsizlik almış başını gitmişken CHP'nin kaybetmesinin tek sebebi bu. Zihniyet. Türk halkı da şu anki durumdan pek memnun değil fakat az evvel sıraladıklarımı diyen bir partiye de kolay kolay oy vermez. AKP'nin şerrini CHP'nin şerrine nazaran daha az görüyorlar, ondan veriyorlar. Çok şaşılacak bir durum yok. Her fırsatta söyledik, Kılıçdaroğlu politika yapmayı bilmiyor diye. İnatla aday olarak tuttular, şimdi ise sonuçları görüyoruz. 2018 seçimiyle aynı oy oranı, hem de onlarca vekil kaybedildi.
Bizim millet aleviler ön yargılı bir çoğunluğu ve akp seçmeni her boku dine katıyor sonra milleti dinden soğutuyor...
Herkes hak ettiğini yaşar. Kendisini 3. sınıf vatandaşa düşürenlere oy verecek kapasitedeki insanlar o kullanıyor maalesef. Unutmayın ki, demokrasi zeki milletler için bir nimettir ve deprem bölgesindeki sonuçları gördükten sonra çokta umrumda değil artık ülkenin ve halkın durumu her şey müstahak bu halka ben onu anladım.

Top Bottom