Neler Yeni

15-25 k arası toplama sistem tavsiyesi

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Burak
Saydıklarında sadece forza'da dlss var ama o da oyun hızlı olduğu için ghosting yaratıyor o yüzden kullanılmıyor.
Dlss gerekmiyor bana fps de ağırlıklı valo CS2 oynuyorum 7900 gre herhalde bu oyunları yerden yere vurur diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saydıklarında sadece forza'da dlss var ama o da oyun hızlı olduğu için ghosting yaratıyor o yüzden kullanılmıyor.
Hocam peki fiyat sıkıntım yok dediğim gibi muadili nedir powercolorun bir tık daha iyisi diyeyim size

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Hocam peki fiyat sıkıntım yok dediğim gibi muadili nedir powercolorun bir tık daha iyisi diyeyim size
Daha iyisi yok benim bildiğim. Gigabyte gaming oc'den iyi, saphire en kötüsü zaten, xfx'i bilmiyorum onunla ya aynıdır ya da daha iyidir herhalde.

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
1. sıradakinin ışıksız olanı 21.400e varken onu niye alasın? anca beyaz istiyorsan alınır herhalde

1723737768259.png

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Burak

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Aşırı kararsız kaldım hocam ya snerji yüzünden bir tek orada gözüküyor ürün ayrıca 🥲 pure yarın geliyor diye aldım ayrıca kötü mü ekran kartı?
Test sonucunda gördüğün gibi kötü değil ama paran biraz çöpe gitti işte :D snerji ile alıp veremediğin ne anlamış değilim

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Burak
Test sonucunda gördüğün gibi kötü değil ama paran biraz çöpe gitti işte :D snerji ile alıp veremediğin ne anlamış değilim
Ya aslında sistem monitör falan almisligim var oradan sorun yaşamadım da diyorum şimdi ya yaşarsam naparim diyorum o yüzden hacım son bir ricam daha var senden arkadaşımın kardeşine de PC alacaz ddr5 sistem ama ona 4060 ti alacaz 8 GB yada 16 GB var mı hazır sistem önerin bizimle CS valo fivem GTA 5 ets forza vb şeyler oynayacak 250 fps üstü alabileceği 25 k en fazla sistem önerir misin sana zahmet AMD ekran kartlı da öner ona göre seçim yapsın alalım hangisini beğenirse

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Ya aslında sistem monitör falan almisligim var oradan sorun yaşamadım da diyorum şimdi ya yaşarsam naparim diyorum o yüzden hacım son bir ricam daha var senden arkadaşımın kardeşine de PC alacaz ddr5 sistem ama ona 4060 ti alacaz 8 GB yada 16 GB var mı hazır sistem önerin bizimle CS valo fivem GTA 5 ets forza vb şeyler oynayacak 250 fps üstü alabileceği 25 k en fazla sistem önerir misin sana zahmet AMD ekran kartlı da öner ona göre seçim yapsın alalım hangisini beğenirse
En fazla 25K DDR5 sistem olarak sadece 7500F + 7600 var. DDR5 4060 Ti'ı bırak 4060'lısı bile 28K'dan başlıyor.

Top Bottom