Neler Yeni

Çözüldü✓ 15 cm yüksekliğe kadar en iyi hava soğutma önerisi...

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın

Arctic Freezer 34 eSports ben de öneririm manyak güzel bence en sıcak günlerde bile işlemciyi rahatlıkla soğutuyor zamanında iyi ki de almışım dediğim bir üründür ben kırmızı aldım siyahın stoğu yoktu siyah da olsaydı tadından yenmezdi

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Utku Çetin
15 cm yüksekliğe kadar en iyi hava soğutma önerisi kasam Rush Slash rca710
f/p olması şart değil almışken en iyisi olsun istiyorum. 6 bakır borulu modeller olursa daha iyi olur şimdiden Teşekkürler...
hocam se 224xts belki sığar 151mm diye biliyorum eğer sığmazsa se 224xts mini önerebilirim

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Halit Efe Kaplan

Arctic Freezer 34 eSports ben de öneririm manyak güzel bence en sıcak günlerde bile işlemciyi rahatlıkla soğutuyor zamanında iyi ki de almışım dediğim bir üründür ben kırmızı aldım siyahın stoğu yoktu siyah da olsaydı tadından yenmezdi

arctıc fp işini yapıyor ya aynı performansı veren noctua şuan 7-8k

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
umut
hocam se 224xts belki sığar 151mm diye biliyorum eğer sığmazsa se 224xts mini önerebilirim
Kanka bu olur gibi haaa incemeleri izleyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam camı götürün mühendise silah zoruyla sunu 10mm büyüt diyin gayet legal bir yol 😃

aslında cidden o kasa için cam yaptırabılırsınız bütçeniz el veriyorsa
Kanka camın alakasını anlayamadım ama kasa vidasını sence tornacıdan uzun yaptırsam 7 mm uzun geliyor 157 mm benimki 150 mm vidayı 20 mm uzun yaptıramayız mı tornaya...

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Halit Efe Kaplan
Kanka bu olur gibi haaa incemeleri izleyeyim

Kanka camın alakasını anlayamadım ama kasa vidasını sence tornacıdan uzun yaptırsam 7 mm uzun geliyor 157 mm benimki 150 mm vidayı 20 mm uzun yaptıramayız mı tornaya...
yaptırabiliyorsan yaptır çünkü bu sogutucu için değer

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
umut

Arctic Freezer 34 eSports DUO​

Karar verdim ama önce kasada oynama yapabilecek miyim bir bakayım herkese teşekkür ediyorum sabahın bu saatinde yardımcı oldunuz. Konu kilit.

Top Bottom