Neler Yeni

15 Yaş Kilo Almak ve Vücudu Şekillendirmek İçin Antrenman Önerisi

Ryrel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Arda Salim
15 Yaşındayım boyum 1.65 kilomdan tam emin değilim ama son ölçtüğümde 52 falandı ve kolay kolay kilo alamıyorum. 2 isteğim var sadece, biraz kilo almak ve kollarımı geliştirmek. Evde kendim yapabileceğim antrenmanlar var mı ? Salona gitmek istemiyorum. Çok pahalı olmadığı sürece gerekli şeyleri alabilirim.
calisthenics yap bence sagda solda barfiks demiri bulursun illa ki. hem toxic gym ortamindan da uzak durmus olursun

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,252
İsim
Olcay akbulut
15 Yaşındayım boyum 1.65 kilomdan tam emin değilim ama son ölçtüğümde 52 falandı ve kolay kolay kilo alamıyorum. 2 isteğim var sadece, biraz kilo almak ve kollarımı geliştirmek. Evde kendim yapabileceğim antrenmanlar var mı ? Salona gitmek istemiyorum. Çok pahalı olmadığı sürece gerekli şeyleri alabilirim.
15 çok erken değil mi ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Sadece kollara çalışırsan buna benzersin
images

ya da bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Dumbell (bandıl yazmışsınız yanlışım varsa düzeltin lütfen) kaç kg olmalı ve ne gibi hareketler yapmalıyım. Video yada site varsa link atabilir misiniz ?

Kaynak linki alabilir miyim ?
Kanka Dumbell doğrusu ben espiri yaptım eskiden bi caps vardı bandıl ne doğrusunu unuttum şakası yaptım. Bence 5-5 ve 10-10 al her türlü götürür.

15 çok erken değil mi ya

images

ya da bu
Valla kanka 15 geç bile kalınmış biliyor musun. Keşke bende 15te başlasaydım diyorum

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,252
İsim
Olcay akbulut
Kanka Dumbell doğrusu ben espiri yaptım eskiden bi caps vardı bandıl ne doğrusunu unuttum şakası yaptım. Bence 5-5 ve 10-10 al her türlü götürür.

Valla kanka 15 geç bile kalınmış biliyor musun. Keşke bende 15te başlasaydım diyorum
geç mi kalınmış :DD

yeni gelişmeye başlayan bi vücut için nasıl geç kalınıyor dostum gelişme çağında bodybuilding önerilmiyor ancak gel gör ki popüler kültür napıcan

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Ahmet Sevinç
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,917