Neler Yeni

Yardım 1600TL MOUSE ÖNERİSİ

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Beguile
Bütçe
1600
Arkadaşlar selam, max 1600TL mouse arıyorum. Genelde FPS oyunları oynuyorum. Kablosuz olması şart değil ama USB Dongle ile bağlandığında gecikme-takılma gibi sorun yaşatmayacak bir mouse arıyorum. Çok Küçük ve hafif olsun.

Thadox

80+ Bronze
Arkadaşlar selam, max 1600TL mouse arıyorum. Genelde FPS oyunları oynuyorum. Kablosuz olması şart değil ama USB Dongle ile bağlandığında gecikme-takılma gibi sorun yaşatmayacak bir mouse arıyorum. Çok Küçük ve hafif olsun.
Bende epey bi araştırdım bu bütçede alınabilecek en mantıklı ürün budur hocam. Tabi farklı düşünen arkadaşlar varsa fikirlerini belirtmeleri benim için de güzel olur.

kaancang1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kaan Can Güner
kablosuz 3bin tl altına adam gibi mouse yok bende kablosuz bakıyorum bu aralar maalesef bulamadım . bide 4k veya 8k polling rate olan mouselar pcyi yorabiliyormuş oyüzden kablosuzdan vazgeçtim şimdilik bozulana kadar devam

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Beguile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende epey bi araştırdım bu bütçede alınabilecek en mantıklı ürün budur hocam. Tabi farklı düşünen arkadaşlar varsa fikirlerini belirtmeleri benim için de güzel olur.
Kullanıyor musunuz peki?

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Eymen
Furylevel Z 1 iyidir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,068
Üyeler
157,190
Son üye
sketch5334
Top Bottom