Neler Yeni

🔥İndirim 🔥16 GB 1000 DK + 250 SMS Kırmızı Fırsat 16GB Tarifesi ₺107/ay 🔥 VODAFONE TEKRAR GELDİ

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
kadir akyel
🔥
Beyler konuyu hortlatıyorum vodafone yine kampanyayı getirdi. Alanlara sorum şu 16 GB lık tarifenin taahütsüz fiyatı 278 yazıyor 12 ay sonra bu fiyat mı geçerli oluyor? Almak mantıklı mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.vodafone.com.tr/numara-...postpaid/ALL?cid=FF_SMSNONVF_POSTPAIDALL_2010
12 ay sonunda başka tarifeye geçebiliyorsun son ya yani istediğin zaman geç,yorsun kullandığının kadırını kesiyor 107/30Xkullandığın kadar ( son ay )

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
🔥

12 ay sonunda başka tarifeye geçebiliyorsun son ya yani istediğin zaman geç,yorsun kullandığının kadırını kesiyor 107/30Xkullandığın kadar ( son ay )
O zaman en mantıklısı vodafone 12 ay alıp sonradan faturasıza geçebilirim o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

🔥

24 gb lık olanı da mantıklı geldi ufak farkla

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
kadir akyel
O zaman en mantıklısı vodafone 12 ay alıp sonradan faturasıza geçebilirim o zaman
olabilir ama orda tam yazamamışım sanırım arkada bir işle uğraşıyordum ben bile yazdığımdan bişey anlamadım
11. ayın sonunda 29 gün kaldı tarifenizin bitmesine yazısını gördüğünde istediğin tarifeye hat değişikliğine geçebiliyorsun sadece son aya özel kulladığın kadarını kesiyor ve senden ek ücret talep edilmiyor istersen tarifen bitmeden bir ararsın 20 gün kala vs. bilgide alabilirsin seni tutmak için prim alacağı için müşteri temsilcisi sana özel kampanya yapabiliyorlar

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
olabilir ama orda tam yazamamışım sanırım arkada bir işle uğraşıyordum ben bile yazdığımdan bişey anlamadım
11. ayın sonunda 29 gün kaldı tarifenizin bitmesine yazısını gördüğünde istediğin tarifeye hat değişikliğine geçebiliyorsun sadece son aya özel kulladığın kadarını kesiyor ve senden ek ücret talep edilmiyor istersen tarifen bitmeden bir ararsın 20 gün kala vs. bilgide alabilirsin seni tutmak için prim alacağı için müşteri temsilcisi sana özel kampanya yapabiliyorlar
Anladım hocam eyvallah bilgiler için. Daha önce faturalı kullanmadığım için hep ihtiyaç olunca paket alıyordum turkcell baydı artık 6 gb 150 ₺ aşırı saçma zaten her ay fiyatlar yükseliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Numan Sevinç
Arkadaşlar tethering yani internet paylaşımı yapabiliyor muyuz bu tarifede yoksa ayrıca faturaya yansıyor mu? yani internetimi laptopta kullanabiliyorum değil mi? (resmi sitesinde "kullanamazsın ayrıca faturaya yansıtırız" yazıyor bu tarife için... şüphelendim ondan soruyorum, göz ardı ediyorlar mı yoksa iş ciddi mi yani :) :) )

Top Bottom