Neler Yeni

🔥İndirim 🔥16 GB 1000 DK + 250 SMS Kırmızı Fırsat 16GB Tarifesi ₺107/ay 🔥 VODAFONE TEKRAR GELDİ

JANEH

80+ Bronze
Aynı tarifeyi 150 TL ye kullanıyorum ama keşke geçmeseymişim dedim internet çekmiyor uygulamalar açılmıyor çok sıkıntı
çekmediği yerde tam çekmiyor vodafone cidden insanı krize sokabilir acil durumlarda

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Oturduğum yerde Turkcell 2 diş bile çekmiyor vodafone'da aynısı olur mu ondan endişeliyim ya. Yoksa fiyat olarak çok mantıklı
Bende bimcell kullanıyorum internet ne evde çekiyor nede okulda, arkadaşta vodafone var onunki sorunsuz çekiyor.
Tabi bölgeden bölgeye değişir ama bizim burada vodafone da sıkıntı yok gibi o yüzden geçtim

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Bende bimcell kullanıyorum internet ne evde çekiyor nede okulda, arkadaşta vodafone var onunki sorunsuz çekiyor.
Tabi bölgeden bölgeye değişir ama bizim burada vodafone da sıkıntı yok gibi o yüzden geçtim
baz istasyon yoğunluğunu bulabilir miyiz acaba? Bursa Nilüferde Turkcell sorunlu şuan vodafone kullanan tanıdığım yok

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bölgeden bölgeye değişiyor maalesef bu durum o yüzden ona göre dikkat ediniz

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Sinan İ.
baz istasyon yoğunluğunu bulabilir miyiz acaba? Bursa Nilüferde Turkcell sorunlu şuan vodafone kullanan tanıdığım yok
Kardeşim kullanıyordu vodefone o bölge de mobil veri açıksa konuşma yapamıyordu çok kes müşteri hizmetleriyle sorunu çözmeye uğraştık ama bir sonuç alamadı turkcell e geçti.
Mh yi arayıp sorunu söylüyoruz bize mobil veri ayarlarını şunu yapın diyor biz de açamıyoruz ki ayar yapalım diyorduk zor zamanlardı 2 kelime söyleyip telefonu kapatıp mobil veri açıp ayar yapıp tekrar kapatıp arıyorduk. :D

Ysuflix

80+ Gold
Hocam bende bu gün başvurdumda, sim kart dağıtıma çıktığı zaman mesaj geliyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hzimetleriyle konuştum 107tl + 9-10 TL civarı telsiz kullanım ücreti varmış bide ilk ay 10 küsür liralık bir vergi varmış
ben mağazadan aldım simi

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
vodafone ödemelerinizi vodofone payden yapın %50 iade kazanın 70 TL'ye kadar. yani bu hat size 53 TL'ye gelecektir aylık
Hocam bu kampanya daha önce var mıydı? Yıl sonuna kadar geçerli olduğu yazıyor da acaba yeni yılda devam eder mi

Ysuflix

80+ Gold
Mağazadan alımda nasıl oluyor hocam. Neler gerekiyor. Hemen geçiş oluyor mu?
hemen olmuyo şuanki hat sahibi kimse onunla gidiyosun geçiş işlemi yapıyo edevletten ikametgahının fotosunu çekiyo falan hattı verdi 3 gün sonra mesaj gelir o zaman hattı takarsın dediler bekliyorum.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa

Ysuflix

80+ Gold

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası