Neler Yeni

🔥İndirim 🔥16 GB 1000 DK + 250 SMS Kırmızı Fırsat 16GB Tarifesi ₺107/ay 🔥 VODAFONE TEKRAR GELDİ

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Alperen Çetin

JANEH

80+ Bronze
ilk önce vodafone mi eğer vodafone ise arayıp fiyat alabilirsiniz olmaz ise size şu tarifeyi öneriyorum turcell:https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/super-10-gb istediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz yeni bir tahüte geçmediyseniz
eğer vodafone değilse başvurup 107 tl olan tarifeye geçiş yapabilirsiniz bu yeni gelen yani başka marka kullananları çekmek için kullandıkları tarife
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vodafone hattı, yeni tarifeye geçmedik
o zaman turkcell'e başvurunuzu yapın bugün son gün turkcell inde yani tarife gelir ama ne zaman allah bilir kampanyalı bir şekilde

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Berk Era
vodafone ödemelerinizi vodofone payden yapın %50 iade kazanın 70 TL'ye kadar. yani bu hat size 53 TL'ye gelecektir aylık

JANEH

80+ Bronze
vodafone ödemelerinizi vodofone payden yapın %50 iade kazanın 70 TL'ye kadar. yani bu hat size 53 TL'ye gelecektir aylık
kredi kartına otomatik ödemede hocam onun üzerinden geçiş mi yapılacak yoksa oraya par aktarılıp mı ordan para çekilecek ( paparaya para atıp cashback almak gibi ? )

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Berk Era
kredi kartına otomatik ödemede hocam onun üzerinden geçiş mi yapılacak yoksa oraya par aktarılıp mı ordan para çekilecek ( paparaya para atıp cashback almak gibi ? )
kredi kartındaki otomatik ödeme iptal edilip vodafone pay içinden otomatik ödeme oluşturdum ben. vodafone paydaki bakiye azalıncada önce paye para yükle diye kredi kartındanda ona otomatik ödeme oluşturdum :D karışık oldu biraz ama

JANEH

80+ Bronze
kredi kartındaki otomatik ödeme iptal edilip vodafone pay içinden otomatik ödeme oluşturdum ben. vodafone paydaki bakiye azalıncada önce paye para yükle diye kredi kartındanda ona otomatik ödeme oluşturdum :D karışık oldu biraz ama
yıla geçersem diye alt yapı yapıyım dedim tt deyim :d

maskeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mahmut ÇEKEN
Adresi giremiyorum. Şehrin adını yazmama rağmen çıkmıyor
Knk bende aynısını yaşadım, sistemde sıkıntı var şuan. Müşteri hizmetlerini ara yap aynı şey, ben öyle yaptım. Bizde online işlem sayılıyoruz dedi

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Erdem çay
Vodafone kullanıyorum en uygun 7gb tarifesi 141 tl başka operatörlerden daha mantıklı tarife bilen var mı mevcut tarifem 68 den 141e çıkmış olacak bana yetiyor 7gb

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Vergisi vs içinde mi bunun
+6-8 lira falan yazılıyor yanlış bilmiyorsam vodafone'da 70 liralık paketime 79 ödüyorum şuan
Eminde değilim ama uzun zamandır kullanıyorum aynı hattı

JANEH

80+ Bronze
Vodafone kullanıyorum en uygun 7gb tarifesi 141 TL başka operatörlerden daha mantıklı tarife bilen var mı mevcut tarifem 68 den 141e çıkmış olacak bana yetiyor 7gb
mesajlarda turkcell 10gb 140 tl son gün bugün bakabilirsin

Top Bottom