Neler Yeni

Öneri 🔥Vodafone Kırmızı Fırsat 16GB Tarifesi 107'TL🔥

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şuan 169TL ye TT de 15 Gb kullanıyorum
168TL ye 32GB veriyor vodafone.
Geçeyimmi ne diyorsunuz çekermi ?
Bu vodafone a hiç güvenemiyorum nedense ?.
Ayrıca 500 TL tahahhüt bedeli ödeyeceğim TT ye değermi ?
Hocam hat benim üzerime olsa anında turkcelle geçeceğim çekmedikten sonra isterse 100 gb versin yazdıklarımı oku hepsi çok iyi fırsatlar biraz uğraşırsan kampanyalardan iki fatura parası çıkıyor ama değmiyor şiddetle Turkcell öneririm

Ekler

• IMG_20231014_121402.jpg
    IMG_20231014_121402.jpg
    94 KB · Hit: 83
  • IMG_20231014_121420.jpg
    IMG_20231014_121420.jpg
    222.9 KB · Hit: 75
Son düzenleme:

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Tarifemin yenilenme tarihinde ararsam bakacaklarmis :) şansıma daha 15 gün var yaw
Umarım paket bitmez 1 ay oldu ben yapalı çok uygun tarife
Mesaj otomatik birleştirildi:

Faturasızdım ama dediğin taktiği yapacağım diğer türlü müşteri kaybederler.
Denemekten zarar gelmez ama faturalıydı yapan tüm tanıdıklarım 1-2 müşteri temsilcisiyle konuşun nolur nolmaz

Son düzenleme:

~helloworld

80+ Bronze

Son 4 Gün Tarifenin Bitmesine Tavsiye Ederim Kendim Kullanıyorum 3 Aydır.

Yeni Hat veya Numara Taşıma Yaparak Tarifiye Geçebilirsiniz
hocam ben yapamıyorum, sms geldi e devletten şurdan şurdan onaylayın diye ,girdiğimde şöyle çıkıyor pc den girdiğimde

bilen biri yardımcı olabilir mi bu sorun bir tek bende mi oldu

sms den tıklayıp direkt telefondan gidince de e devletin anasayfasına atıyor uygulamaya

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-10-17 205058.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-17 205058.png
    61.4 KB · Hit: 39
hocam ben yapamıyorum, sms geldi e devletten şurdan şurdan onaylayın diye ,girdiğimde şöyle çıkıyor pc den girdiğimde

bilen biri yardımcı olabilir mi bu sorun bir tek bende mi oldu

sms den tıklayıp direkt telefondan gidince de e devletin anasayfasına atıyor uygulamaya
Burdan niye yapıyorsunuzki? Linkten direkt olarak numara taşıma işlemini seçip ilerleyin orda 2 seçenek çıkacak biri kargo ile hattı kapına getirelim diğeri herhangi bir mağazadan hattı teslim alma diye burada istediğini seçip devam edin tamamdır

~helloworld

80+ Bronze
düzeltme : dikkatli okumamışım şuan yaptım

Burdan niye yapıyorsunuzki? Linkten direkt olarak numara taşıma işlemini seçip ilerleyin orda 2 seçenek çıkacak biri kargo ile hattı kapına getirelim diğeri herhangi bir mağazadan hattı teslim alma diye burada istediğini seçip devam edin tamamdır
mobilden olmuyormuş hocam

netten başvuruyu yaptım adresime gelecek sim kart ve belgeler adresimde imzalanacak, onayladı onu daha sonra sms geldi şurdan onaylayın diye onu yapamadım da dikkatli okuyunca hallettim sağolun

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
vodafone müşteri hizmetleri size tarife dayatması yaparsa baska hatta gececem fln diyin indirimli tarife veriyolar ben cıkıcaktım 2 ay önce taahüt bitmisti 3000 dk 1000 sms 22gb internet wp ig youtube sınırsız 130 liraya verdiler :D

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
çekmedikten sonra 16gb olsa ne olur olmasa ne olur,
20gb 70tl kullanıyorum sene sonu biticek anlaşma, direk TT ye hem çerkiyor hem normal fiyat. (vodafone a bir hata yapıp asla geçmeyin)
(bu arada ilk ay iptal ettirme garantisi var ama şöyle bi çakallık dönüyor işin içinde ilk 1-2 ay sorunsuz kullanıyorsunuz ondan sonra hız mı kısıtlanıyor bilmiyoırum ama internet hiç yok gibi bir şey 3g den beter diyim size)

20gb 70tl kullanıyorum sene sonu biticek anlaşma, direk TT ye hem çerkiyor hem normal fiyat. (vodafone a bir hata yapıp asla geçmeyin)
(bu arada ilk ay iptal ettirme garantisi var ama şöyle bi çakallık dönüyor işin içinde ilk 1-2 ay sorunsuz kullanıyorsunuz ondan sonra hız mı kısıtlanıyor bilmiyoırum ama internet hiç yok gibi bir şey 3g den beter diyim size)
Bu adres ile alakalı bir şey seninde sorunludur başkasının adresinde tam tersi

• Beğen
Reaksiyonlar: john

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
bu tarz şeyler adresle konumla alakalı şeyler bazı yerlede benim net cekiyo turkcelli olan arkadaşın çekmiyo

• Beğen
Reaksiyonlar: john

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Top Bottom