Neler Yeni

16 Yaşındayım Sıfırdan Basketbol İçin Hala Bir Şansım Var Mı ?

Emirhanly

80+
Arkadaslar daha 16 yasimdayim ve basketbola hevesim var bir gün çok iyi.bir oyuncu olmayı çok istiyorum. Boyum 1.78 ve 62 kiloyum . Hicbir zaman maddi ve manevi desteği bir yerden pek alamadim hayatimdada sayili defa basket oynama şansim olmuştur oda en fazla okulun saçma sapan basket faaliyetleri. Sporada gidip fitnessda vucudumu ideal sekle getirmek istiyorum. Sifirdan basketbol için Hala bir şansım var mı ?

Golf 4 R32

80+ Silver
Yaşın 18 olsun yine şansın var. Umudunu yitirme daha küçüksün önünde çok zamanın var şu an geç kalmadın 16 yaş çok ileri bir yaş değil.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaslar daha 16 yasimdayim ve basketbola hevesim var bir gün çok iyi.bir oyuncu olmayı çok istiyorum. Boyum 1.78 ve 62 kiloyum . Hicbir zaman maddi ve manevi desteği bir yerden pek alamadim hayatimdada sayili defa basket oynama şansim olmuştur oda en fazla okulun saçma sapan basket faaliyetleri. Sporada gidip fitnessda vucudumu ideal sekle getirmek istiyorum. Sifirdan basketbol için Hala bir şansım var mı ?
tam doğru yaştasın dostum

Emirhanly

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşın 18 olsun yine şansın var. Umudunu yitirme daha küçüksün önünde çok zamanın var şu an geç kalmadın 16 yaş çok ileri bir yaş değil.
Peki sence ilk nereden başlamam lazim ? Biraz her insan gibi internetten basketbol kurallari nedir diye yazincada çok geride kalmis ezik hissediyorum

ReDanger

80+ Bronze
Kral bende 16 yaşındayım. Futbola başlamak istiyorum ama beden hocası yaşın geçti diyo. 16 yaş geçmi sence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Bayraktar
Peki sence ilk nereden başlamam lazim ? Biraz her insan gibi internetten basketbol kurallari nedir diye yazincada çok geride kalmis ezik hissediyorum
En iyisi salon tabi ki oda olmazsa Okul beden hocalarına söyle o yönlendiler muhtemelen.

Emirhanly

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral bende 16 yaşındayım. Futbola başlamak istiyorum ama beden hocası yaşın geçti diyo. 16 yaş geçmi sence.
Futbola
Kanka bence senin icinde cok gec deil ve sanirim 25 yaşında bile futbolcu olan var ama kulupler genç futbolcu ariyor ardayi dunya konusuyor mesela

ReDanger

80+ Bronze
Futbola

Kanka bence senin icinde cok gec deil ve sanirim 25 yaşında bile futbolcu olan var ama kulupler genç futbolcu ariyor ardayi dunya konusuyor mesela
Kral bende öyle düşünüyorum ama şimdi biraz yetenek var fakat nereye gideceğimi bilmem lazım. Hocanın mesela yardım etmesi gerek. Bide Malatyadayım deprem dolayısıyla açık yer varmı ondan şüpheliyim.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
ismail
Okul takımında birşeyler başarırsan bir ihtimal yürürsün oradan.Ki boy 1.78...Bi 10 cm atarsan olabilir.Aksi halde hayalden öteye geçmez.

Golf 4 R32

80+ Silver
Top Bottom