Neler Yeni

17 yaş erkek 14 yaş kız ilişkisi normal mi?

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Adil Canbulat
o arkadaş sen olmayasın ;) klasik lise olarak bakarsak normal bizim dönemde de öyleydi 1 hafta sonra 12. sınıflar bırakırdı gacıları. he bu arada ortam görmemiş kız dediğin senden benden fırlamadır bu kadar masum olma vesselam.
Yok üniyi bekliyom ben 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

sence normal mi ?
Bence normal olmadığını yazdım zaten hocam.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Reşit olunsaydı normal derdim de o yaşta ikisi de çocuk abi ne ilişkisi ya kendinize gelin

Deadpool

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Adil Canbulat
İşte bence de normal değil kankam dövün o çocuğu
Kendisi konuşmayı kesti zaten kızın kalbini kırmadan 12. Sınıfım dershaneye gideceğim derslerime odaklanacağım ondan telefonu falan bırakıyorum demiş o tarz.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,428
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yaş küçük olduğu için uygun değil daha ileri ki yaşlarda 3/4 yaş bişey değil babam ile annem arasında 10 yaş var 😂

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
18 yaşına kadar ilişkileri gizlide tutup 18 olunca normal ilişkiye döner . Aşkın yaşı yoktur ama 18 öncesi sıkıntılı biraz

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre
Merhaba, arkadaşım dün bir kızla konuşmaya başlamış kız 9. Sınıfa bu sene geçmiş arkadaşım 12. Sınıfa bu sene geçti. Arkadaşım 17 Haziran 2007 doğumlu kız 27 Eylül 2009. Kız 1 ay sonra 15 yaşına girecek yani. Aralarında yaklaşık 2 yıl 3 ay var sizce normal mi bu? Kendisi de merak ediyor. Kızla bu sebepten konuşmayı bırakmış bende konuşmamasını önerdim. Ne de olsa kız hiç lise ortamı görmemiş o olgunlukta değil bana göre, sizce?
yok daha neler

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Merhaba, arkadaşım dün bir kızla konuşmaya başlamış kız 9. Sınıfa bu sene geçmiş arkadaşım 12. Sınıfa bu sene geçti. Arkadaşım 17 Haziran 2007 doğumlu kız 27 Eylül 2009. Kız 1 ay sonra 15 yaşına girecek yani. Aralarında yaklaşık 2 yıl 3 ay var sizce normal mi bu? Kendisi de merak ediyor. Kızla bu sebepten konuşmayı bırakmış bende konuşmamasını önerdim. Ne de olsa kız hiç lise ortamı görmemiş o olgunlukta değil bana göre, sizce?
Bune saçma bişey tabikide normal değil

Top Bottom