Neler Yeni

17 yaşındayım borsa oynamak istiyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkin
Borsa hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi bu yaşta hisse senedi alabilirmiyim? Alsam nerden nasıl alıcam ve ne kadar kazandırır ortalama
Sepetindeki tüm yumurtları aynı sepete koyma.

Acemi olduğun için kısa vadeli al-sat yaparsan paranı kayberdersin.

Borsandan kağıt al ama uzun vadede elinde tut.

Mubarek42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa gedik
Sepetindeki tüm yumurtları aynı sepete koyma.

Acemi olduğun için kısa vadeli al-sat yaparsan paranı kayberdersin.

Borsandan kağıt al ama uzun vadede elinde tut.
borsaya nasıl gircem 18 yaş istiyo benden küçükler giriyo ama

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Furkan ŞENGÜL
borsada oynayamazsın. velinle beraber bankaya gidip borsa hesabı açabilir veya velinin üstüne açabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

borsada oynayamazsın. velinle beraber bankaya gidip borsa hesabı açabilir veya velinin üstüne açabilirsin.
ki velinin üstüne aç bence sonra kendi hesabına geçebilirsin

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.
Borsa hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi bu yaşta hisse senedi alabilirmiyim? Alsam nerden nasıl alıcam ve ne kadar kazandırır ortalama
yasal kumar gibi bişey.Tavsiye etmem, eğer köklü bilindik hisselerden alırım diyorsan uzun süre beklemen gerekir. (18 yaşına girdiğinde istediğin bankadan borsa hesabı açabilirsin)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
yasal kumar gibi bişey.Tavsiye etmem, eğer köklü bilindik hisselerden alırım diyorsan uzun süre beklemen gerekir. (18 yaşına girdiğinde istediğin bankadan borsa hesabı açabilirsin)

Saçmalığa bakar mısın? :D Kumar falan değil borsa. BIST100 endeksindeki tüm hisseler şirketlere ait. Sen hisse alarak çok küçük miktarda ortaklık satın almış oluyorsun. XU100 artışa geçti zaten son zamanlarda. Profil mesajlarımda iki hisse önerisinde bulunmuştum geçtiğimiz günlerde. Bir bak istersen.

Top Bottom