Neler Yeni

18 yaşındayım boyum daha uzar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Onur
Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım boyum 1.65-66 falan ve aylardır hiç uzamıyorum 1.70 olsam yeter olur muyum olmak için neler yapmalıyım doktora falan gitmeli miyim?

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Ertuğrul
Forumda doktor yoksa nerden bilsin hocam, bir sürü sebebi var bunun belki de genetik olarak bu kadar mümkündür belki de hormon sorunun var. Bin tane sorun 😂

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,955
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şu yaşından sonra en fazla 3-4 santim daha uzayabilirsin diye düşünüyorum.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım boyum 1.65-66 falan ve aylardır hiç uzamıyorum 1.70 olsam yeter olur muyum olmak için neler yapmalıyım doktora falan gitmeli miyim?
Yapabileceğin pek bir şey yok boy uzamasının çok büyük kısmı genetiktir.

MythPhantom

80+ Bronze
Ben daha 14 yaşındayken 175 dim

Top Bottom