Neler Yeni

19 Senelik Hayatım 😔

eroniga

80+
Bu yazı çok uzun olacağı için hızlı hızlı okuyup geçenler olacaktır, ama baştan sona tamamen doğru düzgün okumanızı istiyorum. Bu yazı sadece benim için değil bu. Başkası da benim gibi hayatı kötü olan varsa o da görsün bu yazıyı.

Sadece buraya derdimi anlatmaya geldim. Bazılarının umurunda olur, bazılarının da olmaz. Beni ilgilendirmiyor bu, zaten bu b*k çukurundan kurtulamayacağım için.

Yaşım 19 benim. Çocukluğumdan bu zamana kadar kimseyi incitmedim, kimseyi kırmadım, kimseden dilenci gibi veya normal gibi yardım istemedim. Kimseye de ihtiyacımı bildirmedim bu zamana kadar. Hep kendi işimi kendi yaparım. Odamı da kendi temizlerim tamamen. Bir sorun oldumu onun çözümünü bulmaya çalışırım, yani kimseden yardım almam böyle şeylerde. Aile hayatında hiç sevgi görmedim, sevgiyi başka yerde aramaya çalışıyorum. O kadar çok yalnızım ki telefon rehberimde bile kimse yok, sadece annem ve babam var. Okul hayatımda kimse beni sevmedi, hiç arkadaş edinemedim okulda. Ben hep onların ayağına giderdim, konuşmaya çalışırdım onlarla ama istemediler beni. Okuldaki eğitim de rezalet zaten. Hadi onu boşver de arkadaş edinemedim okulda. Boşuna okula gidiyordum, bende artık açık liseye geçtim. Her gün evde dolanmaktan başka bir şey yapmıyorum. Var ya bir erkeğin bile bir erkekle veya kızla konuşması benim o kadar çok zoruma gidiyor, sanki sevgililer zannediyorum. Şuan bu sene kurban bayramında çoğu herkes tatile çıktı, bu bile zoruma gitti. Bense full evdeyim. Benim yaşındakilerin de çoğu arkadaşlarla geziyorlar, tozuyorlar, bu da benim zoruma gidiyor. Her gece hayalimdeki kızı düşünmeden yatamıyorum. Sürekli boğazım düğümleniyor ağlamaktan. Vücudumda çok yetersiz kalmış. Kilom, boyum çok yetersiz. Her gün mastürbasyon çekiyorum, bırakamıyorum da. Yani eminim ki en iyi psikoloğa bile gitsem düzelemeyecem gibi. Her Allah'ın günü annemle babam kavga ederler. Evimin yanında 1 senedir tamamlanmamış inşaat var 4 katlı, en üst kat çıkıp intihar girişiminde kalkışmıştım ama yapamadım, hatta yanımda intihar mektubu da vardı. Keşke biri beni burdan kurtarsada huzura ersem. Yanımda da 200 tl var sadece, ben bu parayla n'apabilirim ki? Başka şehre gitsem biletler 300-400 tl. Babam da eve doğru düzgün para getirmiyor. Artık evden dışarıya bile çıkmak istemiyorum. İnsanların yanından geçemiyorum, yanımdan geçerken rahatsız olmuş gibi tıslıyorlar. Hani biri seni gıcık ettiğinde veya bir işi bir türlü yapamadığında sinirlenip burundan tıslarsın ya, aynen o şekilde. Ben bunların afedersin sülalesine mi küfrettim de bana böyle yapıyorlar? Okulda da böyle yaptılar bana. Ben şunu anladım galiba, her şey tipden ibaretmiş hayat. O kadar çok karaktersiz ama bir yandan da yakışıklı insanlar da gördüm, okulda da çok gördüm. Hepsinde ortam var ama ben hep tek başımaydım. Tip desen hiç yok bende abartısız söylüyorum. Burnum çok büyük aynı karadeniz burnu gibi. Sakallarım da çok yamuk çıkıyor. Gerçi sakal bırakmamaya çalışıyorum yüzümde. Zorunlu olmadığı müddetçe dışarı çıkmıyorum hiç. Çıktığımda da saçıma fön vermeden de çıkmıyorum. Elimden geldiğinde kendimi temiz etmeye çalışıyorum. Ben nerde yanlış yapıyorum ki?

Kalbim çok daralıyor benim. Keşke biri gelse de beni kendi evine falan kalmaya davet etse, yoksa sonum çok ağır. Psikolojim çok bozuldu 😣

neptün yüksel

80+ Bronze
Ben bunların afedersin sülalesine mi küfrettim de bana böyle yapıyorlar? Okulda da böyle yaptılar bana. Ben şunu anladım galiba, her şey tipden ibaretmiş hayat. O kadar çok karaktersiz ama bir yandan da yakışıklı insanlar da gördüm, okulda da çok gördüm. Hepsinde ortam var ama ben hep tek başımaydım. Tip desen hiç yok bende abartısız söylüyorum. Burnum çok büyük aynı karadeniz burnu gibi. Sakallarım da çok yamuk çıkıyor. Gerçi sakal bırakmamaya çalışıyorum yüzümde. Zorunlu olmadığı müddetçe dışarı çıkmıyorum hiç. Çıktığımda da saçıma fön vermeden de çıkmıyorum. Elimden geldiğinde kendimi temiz etmeye çalışıyorum. Ben nerde yanlış yapıyorum ki?
Kalbin güzel olsun yeter. Sana önerim çalışabiliyorsan güzel bir iş bul kendine ve kendini geliştirmeye bak. İnsanların geneli, tek düze geldiği için bana ben hiçbiriyle arkadaşlık etmem.

Sabah akşam kod yazar, kitap okurum ve bilgisayar oynarım. Çok iyi de gitar çalarım. Eğer insanlarla takılsaydım, hayatımı böyle güzel inşa edemezdim.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Zaten okulu açıktan okuyon. Kendine güzel bir iş bul çalış bi nebze hayatın düzelir

EsdeathSama

80+ Bronze
Birşeyler yapmalısın, harekete geçmelisin. Elinde hiçbir yetenek olmasa bile yapabileceğin meslekler var. Garsonluk, temizlikçi vb. Paranın tadı tatlı gelince kendine daha iyi bakarsın. Eğer işte çalışmak istemiyorsan ders çalış ama yeter ki çalış hayatı sorgulayarak yada hayaller kurarak hiçbirşey düzelmeyecek.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,755
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Huzur İslam'da den çıkmaza girmişsin kardeşim psikolojin epey bozulmuş aile içi şiddet bunun birinci önceliği evinizde sohbet muhabbet çay film keyfî yoktur diye tahmin ediyorum kendini asla değersiz hissetme sakın ola ki intiharı düşünme intihar Allah'ın yasaklamış olduğu en büyük günahlardandir her zaman pozitif olmaya çalış bende hep evdeydim bayram tatilinde hiçbir yere çıkamadım neredeyse bütün arkadaşlarım Kendi kabuğuna çekildi kimisi şehir dışına çıktı kimisi evlendi ayrıldı kimilerini bulamıyorum dünya hayatı hepimizi bir köşeye savurdu senin ruhun karanlığa gömülmüş başta da dedim huzur İslam'da diye Allah'a sığın mümkün olduğunda namazını kıl camiye git elini aç Allah'a dua et muhakkak seni bu çıkmazdan alacaktır Allah insana taşıyamayacağı yükün fazlasını vermez hayat devam ediyor eğer senin hayatında varsa böyle bişey ne yap biliyor musun şükret evet çok şükür Allah'ım de göreceksin yavaş yavaş kalbin ferahlanacak ruhun açılacak İstanbul da yaşıyorum haftasonu gel birlikte takılalım sana abilik arkadaşlık yapayım bende zor günler zor zamanlar geçirdim hepimizin hayatında mükemmel dört dörtlük değil sana şu son sözümü söylemek istiyorum ve umuyorum ki içindeki iyilik kalbine vuracak rabbim yar ve yardımcın olsun 😊

Dünya İyiler Ve Kötüler Arasında Bir Yerde Ama Zamanı Gelince İyiler Tarafında Olacak...

Bu yazı çok uzun olacağı için hızlı hızlı okuyup geçenler olacaktır, ama baştan sona tamamen doğru düzgün okumanızı istiyorum. Bu yazı sadece benim için değil bu. Başkası da benim gibi hayatı kötü olan varsa o da görsün bu yazıyı.

Sadece buraya derdimi anlatmaya geldim. Bazılarının umurunda olur, bazılarının da olmaz. Beni ilgilendirmiyor bu, zaten bu b*k çukurundan kurtulamayacağım için.

Yaşım 19 benim. Çocukluğumdan bu zamana kadar kimseyi incitmedim, kimseyi kırmadım, kimseden dilenci gibi veya normal gibi yardım istemedim. Kimseye de ihtiyacımı bildirmedim bu zamana kadar. Hep kendi işimi kendi yaparım. Odamı da kendi temizlerim tamamen. Bir sorun oldumu onun çözümünü bulmaya çalışırım, yani kimseden yardım almam böyle şeylerde. Aile hayatında hiç sevgi görmedim, sevgiyi başka yerde aramaya çalışıyorum. O kadar çok yalnızım ki telefon rehberimde bile kimse yok, sadece annem ve babam var. Okul hayatımda kimse beni sevmedi, hiç arkadaş edinemedim okulda. Ben hep onların ayağına giderdim, konuşmaya çalışırdım onlarla ama istemediler beni. Okuldaki eğitim de rezalet zaten. Hadi onu boşver de arkadaş edinemedim okulda. Boşuna okula gidiyordum, bende artık açık liseye geçtim. Her gün evde dolanmaktan başka bir şey yapmıyorum. Var ya bir erkeğin bile bir erkekle veya kızla konuşması benim o kadar çok zoruma gidiyor, sanki sevgililer zannediyorum. Şuan bu sene kurban bayramında çoğu herkes tatile çıktı, bu bile zoruma gitti. Bense full evdeyim. Benim yaşındakilerin de çoğu arkadaşlarla geziyorlar, tozuyorlar, bu da benim zoruma gidiyor. Her gece hayalimdeki kızı düşünmeden yatamıyorum. Sürekli boğazım düğümleniyor ağlamaktan. Vücudumda çok yetersiz kalmış. Kilom, boyum çok yetersiz. Her gün mastürbasyon çekiyorum, bırakamıyorum da. Yani eminim ki en iyi psikoloğa bile gitsem düzelemeyecem gibi. Her Allah'ın günü annemle babam kavga ederler. Evimin yanında 1 senedir tamamlanmamış inşaat var 4 katlı, en üst kat çıkıp intihar girişiminde kalkışmıştım ama yapamadım, hatta yanımda intihar mektubu da vardı. Keşke biri beni burdan kurtarsada huzura ersem. Yanımda da 200 TL var sadece, ben bu parayla n'apabilirim ki? Başka şehre gitsem biletler 300-400 TL. Babam da eve doğru düzgün para getirmiyor. Artık evden dışarıya bile çıkmak istemiyorum. İnsanların yanından geçemiyorum, yanımdan geçerken rahatsız olmuş gibi tıslıyorlar. Hani biri seni gıcık ettiğinde veya bir işi bir türlü yapamadığında sinirlenip burundan tıslarsın ya, aynen o şekilde. Ben bunların afedersin sülalesine mi küfrettim de bana böyle yapıyorlar? Okulda da böyle yaptılar bana. Ben şunu anladım galiba, her şey tipden ibaretmiş hayat. O kadar çok karaktersiz ama bir yandan da yakışıklı insanlar da gördüm, okulda da çok gördüm. Hepsinde ortam var ama ben hep tek başımaydım. Tip desen hiç yok bende abartısız söylüyorum. Burnum çok büyük aynı karadeniz burnu gibi. Sakallarım da çok yamuk çıkıyor. Gerçi sakal bırakmamaya çalışıyorum yüzümde. Zorunlu olmadığı müddetçe dışarı çıkmıyorum hiç. Çıktığımda da saçıma fön vermeden de çıkmıyorum. Elimden geldiğinde kendimi temiz etmeye çalışıyorum. Ben nerde yanlış yapıyorum ki?

Kalbim çok daralıyor benim. Keşke biri gelse de beni kendi evine falan kalmaya davet etse, yoksa sonum çok ağır. Psikolojim çok bozuldu 😣
Bende senin gibiyim birçok arkadaşım varken hepsi bana iftira atıp beni sanal'dan sildiler discord hesabımda arkadaş yeri bomboş sadece 3 tane sunucuya üyeyim o kadar ayrıca kardeşim intihar gibi şeyleri düşünme herzaman doğru yoldan ilerle kendine hobi bul örnek müzisyenlik prodüksiyon gibi hobiler elde et ne kadar tip'in kötü olsada belki ses'in çok iyidir belkide bu yazıyı gördükten sonra iyi bir hayat'a başla bu çukur'dan kurtulamıyorsan eline bir mikrofon alıp 1 3 deneme yaptıktan sonra belki tüm hayatında devrim olur elinde sadece tek bir cihaz olsa bile şarkıcı olabilirsin umarım gelecekteki yıllarda daha huzurlu bir hayat bulursun umarım.

Son düzenleme:

eroniga

80+
Huzur İslam'da den çıkmaza girmişsin kardeşim psikolojin epey bozulmuş aile içi şiddet bunun birinci önceliği evinizde sohbet muhabbet çay film keyfî yoktur diye tahmin ediyorum kendini asla değersiz hissetme sakın ola ki intiharı düşünme intihar Allah'ın yasaklamış olduğu en büyük günahlardandir her zaman pozitif olmaya çalış bende hep evdeydim bayram tatilinde hiçbir yere çıkamadım neredeyse bütün arkadaşlarım Kendi kabuğuna çekildi kimisi şehir dışına çıktı kimisi evlendi ayrıldı kimilerini bulamıyorum dünya hayatı hepimizi bir köşeye savurdu senin ruhun karanlığa gömülmüş başta da dedim huzur İslam'da diye Allah'a sığın mümkün olduğunda namazını kıl camiye git elini aç Allah'a dua et muhakkak seni bu çıkmazdan alacaktır Allah insana taşıyamayacağı yükün fazlasını vermez hayat devam ediyor eğer senin hayatında varsa böyle bişey ne yap biliyor musun şükret evet çok şükür Allah'ım de göreceksin yavaş yavaş kalbin ferahlanacak ruhun açılacak İstanbul da yaşıyorum haftasonu gel birlikte takılalım sana abilik arkadaşlık yapayım bende zor günler zor zamanlar geçirdim hepimizin hayatında mükemmel dört dörtlük değil sana şu son sözümü söylemek istiyorum ve umuyorum ki içindeki iyilik kalbine vuracak rabbim yar ve yardımcın olsun 😊

Dünya İyiler Ve Kötüler Arasında Bir Yerde Ama Zamanı Gelince İyiler Tarafında Olacak...
Sağolasın tavsiyen için. Gerçi ben İstanbul'da yaşamıyorum ama 😏

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Sağolasın tavsiyen için. Gerçi ben İstanbul'da yaşamıyorum ama 😏
Her şey kendi elinde.
1 sene sımsıkı spor yap.
O yüzüne bakmayan adamlar seninle arkadaş olmak için yanıp tutuşurlar.

1 sene sadece. Tabi spor yapınca iyide beslenmelisin.

eroniga

80+
Her şey kendi elinde.
1 sene sımsıkı spor yap.
O yüzüne bakmayan adamlar seninle arkadaş olmak için yanıp tutuşurlar.

1 sene sadece. Tabi spor yapınca iyide beslenmelisin.

Hocam o video gerçek mi ya? Cidden bu arkadaş 1 senede böyle mi oldu? Pek insanın inanası gelmez ama.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,675
Üyeler
147,767
Son üye
ErEnyldrm
Top Bottom