Neler Yeni

Niye herkese batıyorum ben?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben bir kişiyi bile terslemedim. Onu da yapsam hemen düşman kesiliyorlar bana. Bakalım şans nerden gelecek de hayatım düzelecek? Herşeyden umudumu kestim artık.
Hayır demeyi öğren. Herkesi mutlu edemezsin.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Diğer insanlar haklıdır belki bir de öyle düşün

pc ustasi1

80+ Silver
Şuan 20 yaşındayım. Bu zamana kadar kimseyle sataşmadım durup dururken, biri benden bir şey istediğinde verirdim hep. Niyeyse herkese batıyorum ama. Hangi ortamda olursam olayım herkes benden rahatsız oluyor. Okulda hep yaşadım bunu. Hayır yani biri benim yanıma geldiğinde benle konuşmak istediğinde konuşuyorum, bir şey istediğinde de veriyorum. Tamam biraz içe dönük biri olabilirim ama kötü biri olduğum anlamına gelmiyor ki. Evde daha beterini görüyorum bir de. Ablam ve abim benden aşırı nefret ediyorlar. Evde rahat olmama bile müsade etmiyorlar. Annem babam da hiçbir şeye sesini çıkarmıyor o kadar şey söylememe rağmen. Eylül'de YKS sınavına çalışma kararı almıştık aylar öncesinden vazgeçtim. Bu evde 1 saniye bile durmaya tahammül edemiyorum artık. Sadece evde değil, herhangi bir ortamda da benzerini yaşıyorum. Sırf bu yüzünden dışarı çıkmak ve arkadaşlık kurmak bile istemiyorum. Ben kendim alışmadım bunlara. Zorla yönetiliyorum resmen. Küçükken 12-13 yaşlarında parka çıkmayı hep seviyordum, hele salıncakta sallanmayı. Gerçi büyüdüm ama hiç olmazsa dışarı çıkma hevesim bayağı vardı. Ülkenin hali de ortada zaten, buna da canım sıkkın. Kara kara düşünüyorum ne yapsam, ne etsem diye ama elimden hiçbir şey gelmiyor. Annem babam da her gün kavga ediyorlar zaten. Bıktım usandım bu hayattan artık. Alıcam tabancayı elime sıkacam kafama yeter artık. İstersem yaparım, bulurum bir yerden tabanca çok zor değil benim için. Ben gidip de filmlerden etkilenmiş birisi de değilim. Hiç televizyon izleyen biri de değilim zaten. Bir şekilde hayatıma son vereceğim böyle devam ederse.
Lan deligöz sen misin ?

Top Bottom