Neler Yeni

2.5-3k telefon önerisi

Ape1995

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alperen
Bütçe
3000
2.5-3k arası telefon almayı düşünüyorum. Telefonda oyun vs oynamam, kamerada foto çekildiğimde çok sırıtmasın yeter. Benim için önemli olan telefonun kasmaması yani browsera, instagrama falan girdiğimde kasmasın. Bu tarz bir telefon önerebilir misiniz?

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@Enes Tutar etiketlediğin için teşekkür ederim. Ben de Realme 7 tavsiye ederim, Realme 8'de beklyebilirsiniz. Bütçeniz artarsa batarya ve kamera için Samsung Galaxy M51 ama kaba, taşıması zor olan bir cihaz. Hızlı şarj, Super AMOLED, stereo hoparlör ve performans için Realme 7 Pro. Tasarım, hafiflik ve kamera içinse Oppo Reno 4 tercih edebilirsiniz.

Ape1995

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Realme 7 öneririm

@Assistive
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeyi biraz aşıyor galiba yoksa poco derdim
Ortak düşünce poco yani teşekkür ederim yorumlarınız için
@Enes Tutar etiketlediğin için teşekkür ederim. Ben de Realme 7 tavsiye ederim, Realme 8'de beklyebilirsiniz. Bütçeniz artarsa batarya ve kamera için Samsung Galaxy M51 ama kaba, taşıması zor olan bir cihaz. Hızlı şarj, Super AMOLED, stereo hoparlör ve performans için Realme 7 Pro. Tasarım, hafiflik ve kamera içinse Oppo Reno 4 tercih edebilirsiniz.
Ya bütçe sıkıntısı yok aslında yani gidip iphone 12 falanda alabilirim ama telefonla çok uğraşan birisi değilim yüksek fiyatlar vermek istemiyorum normal kullanabileceğim bir telefon arıyorum yani realme 7 ile 8 e de bi bakayım teşekkür ederim yorum için

Donanımarşivi12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes Kıcıkoğlu
2.5-3k arası telefon almayı düşünüyorum. Telefonda oyun vs oynamam, kamerada foto çekildiğimde çok sırıtmasın yeter. Benim için önemli olan telefonun kasmaması yani browsera, instagrama falan girdiğimde kasmasın. Bu tarz bir telefon önerebilir misiniz?
3 bin 4 bin TL bandında en iyi telefon poco x3 nfc Snapdragon 732G bulundurması ortalama grafik ayarlarında rahat 60-110 FPS yüksek ayarlarda ise 40-70 arasında rahat veriyor hem günlük kullanım açısından mükemmel hem oyun tarafında yani bu fiyat bandında bu bütçeyi en çok hakeden poco x3 nfc dir bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,281
Üyeler
141,693
Son üye
eldorado.gghesabılazım
Top Bottom