Neler Yeni

2. el modem alsam sorun olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Alperen Şahin
Merhabalar, Millenicom internet bağlatmayı düşünüyorum ama eve ilk defa modem bağlanacak modemim şuan yok 2. el vdsl modem alsam gelip kurduklarında sıkıntı olur mu ? (fiber 35mbps paketi)
2. sorum da şu kurulum için 150 TL para talep ediyorlar bunu biz elektrikçiye vs kurdurbilir miyiz yani onlar sadece interneti verseler oluyor mu ?

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhabalar, Millenicom internet bağlatmayı düşünüyorum ama eve ilk defa modem bağlanacak modemim şuan yok 2. el vdsl modem alsam gelip kurduklarında sıkıntı olur mu ? (fiber 35mbps paketi)
2. sorum da şu kurulum için 150 TL para talep ediyorlar bunu biz elektrikçiye vs kurdurbilir miyiz yani onlar sadece interneti verseler oluyor mu ?
Millenicom'dan modem kiralayabiliyorsun ama çok pahalı. 2. el alsan da olur ama sağlamsa al. Kurulumu firma yapmak zorunda maalesef.

A.h.m.e.T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
AhmeT K
İlgilendiği Kategoriler
Ağ, network, iss , internet
Merhaba,
2. El modem temiz ise alın örnek 5-6 ay kullanılmış veya fiber sisteme geçmiş elinde kalmış gibi
Kurulum ise kendiniz de yapabilirsiniz ancak bazı firmalar bunu zorunlu kılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Alperen Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
2. El modem temiz ise alın örnek 5-6 ay kullanılmış veya fiber sisteme geçmiş elinde kalmış gibi
Kurulum ise kendiniz de yapabilirsiniz ancak bazı firmalar bunu zorunlu kılıyor
Teşekkürler , o zaman zorunlu olup olmadığını sorarak öğrenirim müşteri hizmetlerine :)

A.h.m.e.T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
AhmeT K
İlgilendiği Kategoriler
Ağ, network, iss , internet
Evet zorunlu ben çok uğraştım iptal ederim gibicesine ancak ikna olmuyorlar yinede deneyin şansınızı
Rica ederim, iyi forumlar

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Adem
2. el alacağın modeme bağlı eski değilse alınabilir o güveni alabiliyorsan al ama biraz daha verip 0 almanı öneririm.
Firma kurmaya geldiğinde modemden sorun yaşamazsın vdsl ise.
Kurulum için firmalar gelmek zorunda diye biliyorum.

Top Bottom