Neler Yeni

2.El Sapphire Pulse RX6600 Furmark testi nasıl ?

ultra ayarlara çekebilirsin ,2k monitör alabilirsiniz ama rx 6600 için 2k önermem
2k monitör alamam okadar bütçem yok hocam valorant gibi oyunlardan bahsediyorsunuz değilmi hocam ultra ayar olarak re village metro exodus rdr 2 oynamak istiyorum bunlarda zaten ya high ayarlar yada ultra ayarlara getiricem

Doyl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Doyl
2k monitör alamam okadar bütçem yok hocam valorant gibi oyunlardan bahsediyorsunuz değilmi hocam ultra ayar olarak re village metro exodus rdr 2 oynamak istiyorum bunlarda zaten ya high ayarlar yada ultra ayarlara getiricem
Valoranttan bahsetmiyor valorantta darboğaz yemezsiniz

Hangi oyunlarda darboğaz yerim örnek olarak vermek gerekirse ? zaten bu kartı çoğu oyunları 1080p ultrada oynamak için alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam işin kısacası ben sistemde ne kadar darboğaz olur olan darboğaz oranıda çok zararlı olurmu onu merak ediyorum

Doyl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Doyl
Hangi oyunlarda darboğaz yerim örnek olarak vermek gerekirse ? zaten bu kartı çoğu oyunları 1080p ultrada oynamak için alıyorum
Rdr2 god of war cyberpunk vb oyunlarda fazla darboğaz yemezsiniz kafaya takılacak bişey değil

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
Gtx 1090Tİ
bahsettiğiniz oyunlarda darboğaz olmaz internetten testler bakın isterseniz darboğaz kötü bir şey değil sadece kartınızdan tam performans alamazsınız eski,yüksek sistem istemeyen oyunlarda

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,613
İsim
Hacı
Değerler normal.

bahsettiğiniz oyunlarda darboğaz olmaz internetten testler bakın isterseniz darboğaz kötü bir şey değil sadece kartınızdan tam performans alamazsınız eski,yüksek sistem istemeyen oyunlarda
Bilmiyordum öyle bir şey oldugunu tesekkur ederim hocam cok saolun

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
peki bu olacak darboğaz oranını azaltmanın bir yolu yokmu ? Tek yolu işlemci değişimimi ?
Tek düzgün yol işlemci değişimi. Ama ciddi bir sıkıntı olmaz alın bütün oyunları Ultraya çekip keyfinize bakın derim şahsen.

Ben 10400F kullanıyorum aynısının 0.1GHz daha hızlısı gibi bir şey işlemci, 6600XT ile kullanıyorum bazı oyunlarda darboğaz olsa da bir sıkıntı yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Muhammed Eren Bulut
Aynı satıcıdan perşembe günü kendim cumartesi(bugün) arkadaşıma aynı kartı aldık sormak istediğin bir soru varsa yardımcı olabilirim.

Aynı satıcıdan perşembe günü kendim cumartesi(bugün) arkadaşıma aynı kartı aldık sormak istediğin bir soru varsa yardımcı olabilirim.
Hocam satıcı nasıl biri ? ilgilimi ? bir sorun çıkartacak birine benziyormu ? satıcı yorumlarında çoğunlukta ilgili bozuk cıkarsada direk iade alıyor diyor ama bilemedim sizde aynı satıcıdan almıssınız bir sorun yasadınızmı kartta şuana kadar ?

Top Bottom