Neler Yeni

2.el xfx rx 6400 vs 2.el msi gtx 1050ti gaming x

abcdefg1234

80+ Silver
Merhaba ben şuan gtx 750ti ile kullanıyorum monitörümü ve lol de fps sınırlamadığımda oyun akıcı olmuyor fps i 144 e sabitlediğimde ise ekranda çok büyük kırılma ve yırtılma oluyor oyun içinden v sync açtığımda ise oyun akıcı oluyor ama fps 144 ün altına indiği anda çok büyük kasma oluyor. Bu yüzden g sync ve freesync kullanmak istiyorum.
Asusun kendi sitesinde monitör özelliklerinde AdaptiveSync var olarak gözüküyor yani AMD ekran kartı taktıgınızda FreeSync kullanabiliyor olmanız lazım.

Bence siz asus desteğe mail atın, kesin cevap aldıktan sonra ekran kartı tercihi yapın.

Aynı fiyattayken rx6400 yerine 1050ti alınmamalı bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Baran Çelik
Asusun kendi sitesinde monitör özelliklerinde AdaptiveSync var olarak gözüküyor yani AMD ekran kartı taktıgınızda FreeSync kullanabiliyor olmanız lazım.

Bence siz asus desteğe mail atın, kesin cevap aldıktan sonra ekran kartı tercihi yapın.

Aynı fiyattayken rx6400 yerine 1050ti alınmamalı bence.
Merhaba monitörümün bir tane inceleme video sunun altında biri sakın amd kart kullanıyorsanız bu monitörü almayın diyordu çünkü freesync lisansı yokmuş ve rx 570 ekran kartı ile ekranda yırtılma ve kırılmalar oluyormuş ama gtx 1660 ile sıkıntı olmuyormuş. Galiba 1050ti alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,185
Üyeler
155,374
Son üye
alivekedisi
Top Bottom