Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 2 Li Kablosuz Gamepad 170 e stok yenilendi devam 🔥😄

Voluxia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erdem Göktan
gamepadler geldi de hocam gamepad test sitelerinde gamepad çalışıyor ama fifada falan gamepad çalışmıyor hiç bir oyunda çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı

Palo DAYI

80+ Gold
gamepadler geldi de hocam gamepad test sitelerinde gamepad çalışıyor ama fifada falan gamepad çalışmıyor hiç bir oyunda çalışmıyor yardımcı olabilecek var mı
Uygulama falan yukle belki düzelir ama uygulama ne onu bilmiyorum

Sherlockk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Faruk kahve
benim kolların 2 side çalışıyor online testlerde ama steam de gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim sipariş geldi ETS2 de kontrolcü kurulumunu tamamlayıp tuşları atadım sorunsuz kullanmaktayım. Sol analog ile gaz fren yapıyorum sağdaki ile kamera aşagı yukarı diger tuşlarada el freni sinyal vs atadım sorunsuz çalışıyor benim. Alıntıyı görüntüle
w11 de mi çalıştırdın

Son düzenleme:

Sherlockk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Faruk kahve
benim kolların 2 side çalışıyor online testlerde ama steam de gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

w11 de mi çalıştırdın
xbox360ce de denedim tüm tuşlar çalışıyor steam görmüyor anlayan arkadaş varsa yardım edebilir mi

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Ali Mert Okuducu

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Ali Mert Okuducu
nasıl bir sınır ? tel den mi pc den mi yapıyorsunuz ? aynı karttan mı sipariş veriyorsunuz her seferinde farklı kart adres tc felan mı ?
Başka TC kullaniyorum bazen

Hypc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
İbrâhim Halil
xbox360ce ile denedim Steam de çalışıyor bendekiler. Ama 360 tuşlarının hassasiyeti pek hoşuma gitmedi. Tetik tuşları da ezmeli değil bas çek şeklinde klasik tuş. Bu fiyata da çok bişey beklememek lazım.

BabaVoss7

80+ Silver
bende teslim aldım. bu fiyata değermi bence evet değer. ama tek ko olsaydı yinede değmezmiş. çünkü tahminimdende basit yapıda çıktı. özellikle joystickleri 9 noktalı sadece sağ sol yukarı aşağı ve direkt köşeleri algılıyor. dualsens ve benzeri gibi ince ayar imkanınız yok video atmak isterdim ama yüklenmiyor buraya.
adam akıllı bi şekilde oynayacağım diyorsanız pekişinize gelmez. öyle takılayım uzaktan klavye kullanır gibi oynasamda olur diyosanız sıkıntı olmaz.

hamonbru

80+
Forumdakilerin gazına geldim aldım halbuki oyun bile oynamıyorum :cry:
TV box'a takar uzaktan kumanda niyetine kullanırım artık. İkincisi de yedek olur :LOL:

Rindane48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan Gümüş
Forumdakilerin gazına geldim aldım halbuki oyun bile oynamıyorum :cry:
TV box'a takar uzaktan kumanda niyetine kullanırım artık. İkincisi de yedek olur :LOL:
hocam bende 2 tane almıştım birini iptal edeyim mi acaba. Çok mu kötü. Aliexpress yorumlarında iyi falan diyorlardı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
969,317
Üyeler
153,218
Son üye
chynaqen