Neler Yeni

2 senedir kullanmadığım bilgisayarı açtım neler yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Umut Abak
Merhabalar 2 sene önce aldığım pcyi anca bu zaman kullanma şansı buldum aldığım zaman 1 ay kullandım sadece
Bu pcde ekran kartını güncellesem bi anda son sürüme güncelleyince sorun olurmu,neler yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim.

Bartuu

80+ Silver
Merhabalar 2 sene önce aldığım pcyi anca bu zaman kullanma şansı buldum aldığım zaman 1 ay kullandım sadece
Bu pcde ekran kartını güncellesem bi anda son sürüme güncelleyince sorun olurmu,neler yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim.
Tozunu al yeter bence. Ekran kartını güncellersen bi sıkıntı olmaz

hiyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umut Karakuş
anakartın websitesine gir biosundan tutun da realtek ses driverına kadar güncellemesini yapın windowsun kendi içindeki güncellemesine de yapın. Ekran kartını da güncelleyin,güncellemeler sayesınde cihaz daha stabil çalışacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Umut Abak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakartın websitesine gir biosundan tutun da realtek ses driverına kadar güncellemesini yapın windowsun kendi içindeki güncellemesine de yapın. Ekran kartını da güncelleyin,güncellemeler sayesınde cihaz daha stabil çalışacaktır.
Teşşekürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tozunu al yeter bence. Ekran kartını güncellersen bi sıkıntı olmaz
Teşşekürler

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
cagari
windows updatelerini (format atarsan çooook daha iyi olur) yap tozunu al ekran kartı driverini gücelle (sıkıntı olmaz) microssoft storeden microssoft uygulamalarını güncelle kendine göre ayarlarını yap en önemlisi attığım linklerden programları indirip kur
birde anakart biosunu güncelle birsürü video mavcut ordan yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Umut Abak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows updatelerini (format atarsan çooook daha iyi olur) yap tozunu al ekran kartı driverini gücelle (sıkıntı olmaz) microssoft storeden microssoft uygulamalarını güncelle kendine göre ayarlarını yap en önemlisi attığım linklerden programları indirip kur
birde anakart biosunu güncelle birsürü video mavcut ordan yaparsın
Teşşekürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
953,229
Üyeler
150,241